02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس

آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس یک مقوله حساس است که باید با دقت انجام شود.

به کار بردن تگ‌نوفالو در لینک های خارجی وردپرس بسیار حائظ اهمیت است.  بنابراین بایستی  دقت و تمرکز مخصوصی بر آن داشته باشید. زیرا  شما با ردو بدل کردن لینک به هر صفحه از سایت  بر روی عملکرد و سئو سایت شما بسیا موثراست. و یک خطای ریز، می تواند شما را مسائل جدی مواجه کند. پس هر وقت که به هر سایتی لینک می دهید ،حتما دقت کنید که لینک‌های شما به چه شکلی هستند.

در این مقاله از سایت کیان تیم می خواهم تا  افزونه‌ای را  خدمت شما ارائه دهم که با به کار بردن آن میتوانید تا برای نوفالو کردن همه لینک های خارجی در وردپرس به کار ببرید. به بیان دیگر این افزونه این قادر است  که  تمام لینک‌هایی که در نوشته‌ها، صفحات سایت، پست تایپ سفارشی، منوهای وردپرس و… هر لینک خارجی به سایت هایی دیگر داده اید  را به نوفالو تبدیل کند.

نوفالو کردن لینک های خارجی

نوفالو کردن لینک های خارجی

آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس

پیش ازاینکه  درمورد  آموزش نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس صحبت کنیم نیاز است تا اول توضیحات خلاصه ای درباره اینکه لینک‌ها در شکل کلی چگونه هستند و منظور ما از لینک نوفالو چیست؟ بپزدازیم.

لینک نوفالو یا nofollow چیست؟

با مشاهده و بررسی سورس کد صفحات یک سایت متوجه خواهید شد که که لینک‌های موجود در هر سایت  به دو صورت فالو و نوفالو هستند که در حالت پیش فرض همه لینک‌های یک سایت وردپرسی در قسمت نوشته‌ها به شکل follow و در قسمت دیدگاه‌ها به شکل nofollow هستند. زمانی که  شما به یک سایتی لینک فالو وارد می کنید برای گوگل این معنا را دارد  که شما اعتبار سایت خودتان را به سایت مدنظر نشر داده اید  و به اشتراک می‌گذارید. در این صورت درجه سایت مدنظرهم به همان صورت  در آن کلمه لینک شده و افزایش می یابد. پس در این صورت مسئله ای که امکان دارد برای سایت شما اتفاق  بیفتد این است که سایت مدنظر در گروه سایت‌های بلاک شده در گوگل باشد و یا اینکه گوگل آن را عنوان اسپم  پیدا کرده باشد که در مواقع  چون  شما به یک سایت اسپم لینک فرستادید  جریمه خواهید شد. برای مشخص کردن صورت فالو و نوفالو فقط باید مانند زیر follow یا nofollow را در قسمت rel تایپ کنید.

<a href=”https:// kiantheme.com” rel=”nofollow”>کیان تم</a>

آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس

پس اگر این ماجرا چندین بار رخ دهد  روی سایت شما کم‌کم تاثیر بدی می گذارد و سبب پایین آمدن درجه و سئو سایت شما از نظر نرمال بودن لینک‌سازی خواهد شد. براساس راه حلی  که وجود دارد این است که شما  لینک‌های خارجی را در سایت خودتان به صورت nofollow مشخص کنید. تا هر لینکی که به سایر سایت   می دهید از اعتبار سایت شما کم نشود.

 

چه موقع به نوفالو کردن لینک ها احتیاج داریم؟

به عنوان بهترین روش عمومی سئو ، باید nofollow را به همه وب سایت های خارجی که به آن ها اعتماد ندارید اضافه کنید.

این کاملاً قابل قبول است و در حقیقت توصیه می شود بدون ویژگی وفالو به وب سایت های معتبری مانند ویکی پدیا، نیویورک تایمز و غیره پیوند دهید. پیوند به سایت های دارای اعتبار به اعتبار وب سایت شما کمک می کند.

با این حال ، نوفالو کردن لینک را به وب سایت های با اعتبار کمتر توصیه می کنیم.

  آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس با استفاده از افزونه (all in one seo)

افزونه‌ای که می‌خواهیم خدمت شما ادائه کنیم  با اسم Nofollow for external link در  وردپرس  ثبت شده و تا الان توانسته تا بیشتر از 20.000 نصب فعال و  امتیاز 3.6 را کسب کند ه با استفاده از آن می توانید  به  لینک های خارجی در وردپرس را نوفالو کنید. برای به کار بردن افزونه نوفالو کردن لینک ها در وردپرس لازم است تا روی فایل Nofollow for external linkکلیک کنید و بعد از اینکه به صفحه افزونه رفتید  این افزونه را نصب و فعال کنید.

بعد از اینکه نصب شد، منویی با نام NoFollow ExtLink در قسمت تنظیمات وردپرس پیشخوان سایت شما درج می شود‌. با انتخاب این مکو به صفحه تنظیمات افزونه و نوفالو کردن لینک ها دروردپرس وارد می شوید.

بعد از اینکه له صفحه تنظیمات افزونه رفتید، در گام اول تیک گزینه Apply nofollow to Menu را انتخاب کنید تا ویژگی nofollow و ویژگی باز شدن لینک‌ها در پنجره جدید به تمام لینک‌های خارجی که در منوها، نوشته‌ها، برگه‌ها، پست تایپ سفارشی در وردپرس و… وجود دارد درج بشود‌.

امیدوارم که آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس برایتان مفید بوده باشد‌.

کیان تم با ارائه قالب رسمی وردپرس هر نیاز و سلیقه ای را پاسخگو است.و با وجود افکت های جذاب ظاهری پوسته وردپرس ایرانی ،باعث شده است مخاطب شما زمان بیشتری را در وب سایت شما بگذراند.

 

 

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112