کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

از یک قالب وردپرس کارخانه چه می خواهید

این روز ها معمولا افراد پیش از خرید یک محصول ابتدا به خوبی در مورد آن در اینترنت جست و جو می کند. به همین دلیل در اکثر موارد آشنایی اولیه ی یک مشتری با یک برند و یا کارخانه وب سایت آنهاست. پس به این نکته پی میبریم که ظاهر وب سایت شما و کیفیت و زنده بودن آن سهم بسیار زیادی در نوع شناخت و قضاوت مشتری درباره شما دارد.

قالب وردپرس کارخانه

از یک قالب وردپرس کارخانه چه می خواهید

مشابه تمام مواردی که برای انتخاب مکان فیزیکی محل کسب و کارتان رعایت می کنید را در طراحی سایت خود باید مورد توجه قرار دهید. به عنوان مثال دکوراسیون محل کارتان را به گونه طراحی می کنید که نظر مشتری به آن جلب شود و حس مثبتی در او ایجاد شود و یا برای رفت و آمد مشتریان محل پارک خودرو در نظر می گیرید. در طراحی سایت خود نیز باید چنین استراتژی ای داشته باشید و چنین حساسیتی را در رابطه با طراحی سایت خود باید به خرج دهید. ظاهر جذاب، سرعت مناسب، در دسترس بودن محتوای مورد نیاز مشتری و… از مواردیست که باید رعایت کنید. در یک جمله شما باید وب سایتی ایده آل و فاقد هرگونه نقص داشته باشید.
اخیرا بسیاری از صاحبان کارخانجات و شرکت ها با توجه به قابلیت‌هایی که قالب های وردپرس دارند، برای طراحی سایت از این سیستم مدیریت محتوا، استقبال زیادی نموده‌اند.
شما نیز ممکن است از افرادی باشید که برای طراحی سایت خود پلتفرم وردپرس را انتخاب می کنند. قالب وردپرس کارخانه که برای راه اندازی سایت خود می خرید بخش بزرگی از ماجرای جلب رضایت کاربر از سایت شماست. علاوه بر توجه کردن به این نکته که قالب وردپرس شما متناسب با نوع محصولی که ارائه می دهید باشد، باید متناسب با حوزه فعالیت شما هم باشد.
بنابراین اگر صاحب یک کارخانه هستید و سایت می خواهید یک قالب وردپرس کارخانه که متناسب با نوع محصول و نیاز شما است را انتخاب کنید.
تیم کیان تم قبل از طراحی قالب ها تحقیقاتی در رابطه با کسب و کار موردنظر انجام می دهد در اینجا بخشی از نتایجی که در رابطه با طراحی قالب وردپرس کارخانه را به دست آوردیم با شما نیز در میان می گذاریم تا چنانچه جزئیات نیاز خود را نمی شناسید با آن آشنا شوید.

از یک قالب وردپرس کارخانه چه می خواهید

  • کارخانه دارها نیاز دارند وب سایتشان از چند زبان مختلف پشتیبانی کند. زیرا با این کار میتوانند حوزه فعالیت های خود را گسترش دهند و در نهایت کارخانه و فعالیت ها و سرویس های خود را به سمع و نظر مخاطبان خارجی خود برسانند.
  • کارخانجات نیاز به مکانی در قالب وردپرس کارخانه خود دارند که به خوبی آن ها را معرفی کند و در مورد خدماتشان توضیحات ارائه دهد. این بخش باید در قسمتی قرار بگیرد که مخاطب حتما آن را ببیند و بخواند.
  • صاحبان کارخانه تمایل دارند محصولات خود را به صورت مستقیم از وب سایتشان به فروش برسانند بنابراین یک بخش فروشگاهی در قالب وردپرس کارخانه خود حتما در نظر بگیرید. همچنین باید بتوانید تخفیفاتی را روی کالای خود اعمال کنید.
  • مورد خیلی مهم دیگر دسته بندی کالا هاست و البته در دسترس بودن آنها. صاحبان کارخانه همانقدر که به گرافیک و جذابیت ظاهری قالب وردپرس کارخانه اهمیت می دهند همانقدر هم از پیچیده بودن قالب استقبال نمی کنند.
  • در این قالب ها بخشی برای معرفی نمایندگان و حتی نشان دادن آن ها روی نقشه نیاز است تا مخاطبان و مشتریان شما در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند به کالاهای تولید شده شما دسترسی پیدا نمایند.
  • یک قالب وردپرس کارخانه باید یک نمای خیلی خوب برای نشان دادن استاندارد ها و گواهینامه ها داشته باشد.
    این موارد را برای شما در اینجا آوردم تا ذهنیت شما را برای بررسی نیازهایتان به مسیر درست هدایت کرده باشم. اکنون با در نظر گرفتن موارد این چنینی باید به بررسی دمو های بخش قالب وردپرس کارخانه بپردازید و قالب مورد نیازتان را بیابید.

جهت مشاهده پوسته وردپرس کارخانه و نمونه های مناسب برای سایت کارخانه میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

قالب وردپرس کارخانه

 

از یک قالب وردپرس کارخانه چه می خواهید و چه انتظاری از یک پوسته وردپرس کارخانه دارید در این مقاله تمام این موارد توضیح داده شد . در صورتی که سوالی در مورد راه اندازی سایت برای کارخانه دارید با ما تماس بگیرید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112