02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

استفاده از قالب وردپرس ایرانی و افزایش رتبه الکسا

افزایش رتبه الکسا با قالب وردپرس ایرانی: رتبه الکسا یکی از شاخص هایی است که در بررسی کیفیت وب سایت ها مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع رتبه سایت Alexa.com که در نتیجه تجزیه و تحلیل ترافیک و گزارشات سایت های اینترنتی تعیین می شود پس از پیج رنک گوگل مهمترین شاخص برای یک وب سایت است.

این سرویس رتبه بندی وب سایت ها را از نظر تعداد بازدیدکننده تجزیه و تحلیل می کند که با در نظر گرفتن یک سری معیار های محاسباتی و آماری وب سایت ها را رتبه بندی می کند.


رتبه الکسا برخلاف پیج رنک گوگل هرچه پایین تر باشد نشان دهنده قوی تر بودن وب سایت است. چنانچه سئوی سایت شما بهتر شود، ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت و این مسئله موجب بهبود رتبه الکسای شما می شود، اما عکس این مسئله صحیح نیست.
اما باید توجه داشت که افزایش بازدید و افزایش ترافیک اگر برای موتورهای جست و جو رضایتمندی کاربر را تفسیر نکند، موجب خراب شدن رتبه الکسا شود.
پس باید توجه داشته باشید که ظاهر زیبا و کاربر پسند به علاوه تولید محتوای مناسب می تواند نقش بسزایی در افزایش رتبه الکسا یک وب سایت داشته باشد.
استفاده از قالب وردپرس ایرانی در طراحی سایت هایی که مخاطبان آن ایرانیان هستند اولین گام جهت بهبود رتبه الکسا می باشد.
برای بالابردن ترافیک سایت همواره باید محتوای خود را به روز نگه دارید. کاربرانی که به دنبال مطالب و مقالات جدید هستن به سایت شما دسترسی پیدا خواهند کرد.
برای بالا بردن رتبه الکسا می توان از افزونه هایی نیز استفاده کرد اما استفاده بیش از حد از افزونه ها می تواند موجب کاهش سرعت و افزایش حجم سایت شود. قالب های وردپرس ایرانی طراحی شده توسط توس وب کاربرد چنین افزونه هایی را در متن کد خود به همراه دارند و شما را از نصب افزونه هایی که حجم سایت را بالا می برند بی نیاز می سازند.
پس با استفاده از قالب وردپرس ایرانی ، رتبه الکسای بالاتری را از آن خود خواهید کرد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112