02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

چطور یک قالب وردپرس برای سایت خود تهیه کنیم

انتخاب قالب وردپرس ایرانی : قالب وردپرس در واقع همان ظاهر سایت شما است. برای تهیه یک قالب وردپرس راه های مختلفی پیش رو دارید که ما ضمن شرح دادن این روش ها در این مقاله بهترین روش تهیه یک قالب وردپرسی را به شما خواهیم گفت.
انواع قالب های وردپرس را می توان در دسته بندی های قالب های رایگان، قالب های تجاری، قالب های اختصاصی قرار داد. قالب های وردپرس رایگان برای پروژه های کوچک مناسب هستند و هیچ هزینه ای ندارند و در کوتاهترین زمان ممکن راه اندازی می شوند اما امکانات بسیار پایینی دارند و از لحاظ امنیت و استفاده نشدن تکنولوژی های جدید در طراحی بسیار ضعیف هستند.انتخاب قالب وردپرس ایرانی با کیفیت در کیان تم

انتخاب قالب وردپرس ایرانی

انتخاب قالب وردپرس ایرانی

قالب های تجاری برای پروژه های متوسط تا بزرگ و هزینه ای بین 40 تا 200 هزارتومان دارند. راه اندازی وب سایت با استفاده از این قالب ها سریع است اما معمولا دارای امکانات متوسطی هستند.
قالب های وردپرس اختصاصی برای پروژه های بسیار بزرگ مناسب هستند و 2 تا 10 میلیون هزینه دارند و طبیعتا دارای امکانات بالایی هستند. اما طراحی این قالب های وردپرس زمان بر است. قالب وردپرس اختصاصی را به یکی از روش های زیر می توانید سفارش دهید:
• واگذاری به شرکت های طراحی سایت
• واگذاری به فریلنس ها
• استخدام برنامه نویس
• خودتان طراحی کنید
هر کدام از این ها،مزایا و معایت خود را دارند و شما باید با توجه به مقایسه آنها یکی را انتخاب کنید. ما در کیان تم آمادگی لازم برای طراحی قالب وردپرس اختصاصی شما را به صورت حرفه ای داریم. طراحی بهترین قالب وردپرس ایرانی از اهداف کیان تم بوده از این رو برای قالب های خود پشتیبانی دائمی ارائه می دهیم.
منابع انتخاب قالب وردپرس:
بهترین منبع برای قالب وردپرس رایگان انگلیسی سایت اصلی وردپرس به آدرس wordpress.org می باشد. اگر به دنبال قالب وردپرس رایگان فارسی هستید می توانید در گوگل کلمه قالب وردپرس رایگان را جستجو کنید و یکی از سایت های معتبر ارائه دهنده این قالب ها را انتخاب کنید و قالب خود را دانلود کنید.

بهترین منبع برای تم وردپرس تجاری انگلیسی سایت های تم فارست ( themeforest.net )، الگانت تم ( elegantthemes.com ) و مانستر ( templatemonster.com ) هستند که تم فارست پرطرفدارترین آن هاست. برخی از سایت های فارسی برای ارائه دادن قالب های ارزان قیمت تر اقدام به ترجمه قالب های انگلیسی کرده و پس از فارسی سازی آن ها را روی سایت خود به فروش می رسانند. استفاده از چنین قالب هایی رنک وب سایت شما را بسیار پایین خواهد آورد و هیچ وقت در سئو موفق نخواهید بود. برای داشتن یک سایت موفق ما انتخاب قالب وردپرس ایرانی را پیشنهاد می کنیم.
قالب های وردپرس ارائه شده در کیان تم توسط مهندسان ایرانی طراحی شده و بسیار متناسب با نیاز و سلیقه ایرانی است. انتخاب قالب وردپرس ایرانی از میان صدها طرح متفاوت نیز لذت بخش خواهد بود.

انتخاب قالب وردپرس ایرانی : کیان تم ارائه دهنده انواع قالب وردپرس شرکتی و قالب شرکتی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112