02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

بهینه سازی سایت وردپرسی

قالب وردپرس ایرانی مناسب : سایت های وردپرسی به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس مقداری سنگین تر از سایر سایت ها می باشند و همچنین نصب قالب های وردپرس آماده روی سایت موجب سنگین تر شدن سایت و دیر بالا آمدن آن و کاهش سرعت سایت وردپرسی ما می شود. بنابراین یکی از دغدغه های مدیران بهینه سازی این سایت ها می باشد. تیم کیان تم با طراحی قالب وردپرس ایرانی تا حد بسیار زیادی از حجم بالای قالب ها کاسته است اما با این وجود باز هم باید برای بهینه سازی سایت خود تلاش کنید. در ادامه روش های بهینه سازی سایت شرح می دهیم.

 

بهینه سازی سایت وردپرسی

بهینه سازی سایت وردپرسی

بهینه سازی سایت وردپرسی

انتخاب هاست مناسب

انتخاب هاست مناسب تاثیر بسیار زیادی در سرعت بارگزاری سایت شما دارد برای انتخاب یک هاست مناسب شما باید از سایت هایی که پیشینه ی خوبی در این زمینه دارند و مورد اعتماد هستند استفاده کنید. پس بدین ترتیب در انتخاب میزبان هاست خودتان دقت کنید.

قالب وردپرس ایرانی مناسب

سعی کنید قالب وردپرس ایرانی مناسب را انتخاب کنید که کدهای جاوا اسکریپت کمتری دارند زیرا این کد ها موجب کندشدن سایت می شوند. پیش از نصب قالب دموی تهیه شده از قالب را در سایت هایی مثل gtmetrix بررسی کنید. تیم متخصص کیان اقدام به طراحی قالب وردپرس ایرانی کرده است به شیوه ای که تمامی کدها بهینه سازی شده اند تا قالب ها کمتری حجم را داشته باشند.

فشرده سازی کردن

فرآیند فشرده سازی موجب بارگزاری سریعتر سایت وردپرسی شما می شود. شما می توانید فشرده سازی Gzip را مستقیما از Cpanel ( یا حتی Direct Admin) فعال کنید. با استفاده از یک افزونه مانند W3 Total Cache این فعال سازی را انجام دهید.

نصب افزونه های مناسب

در مخزن وردپرس افزونه های زیادی وجود دارند اما همه ی آنها به خوبی کد نویسی نشده اند. شما باید همیشه افزونه هایی را که به خوبی برای آخرین نسخه وردپرس بهینه سازی شده اند نصب و فعال کنید. این موضوع هم در افزونه های رایگان و هم در افزونه های غیر رایگان نیز وجود دارد، بنابراین پیش از نصب افزونه به امتیازدهی آن دقت کنید و افزونه ها با امتیاز زیر 3 ستاره را نصب نکنید. به شما پیشنهاد می کنیم از قالب هایی استفاده کنید که کمترین نیاز به افزونه را داشته باشند زیرا در هر صورت افزونه ها موجب کندشدن وب سایت شما می شود.

بهینه سازی پایگاه داده

پایگاه داده MySQL وردپرس به طور مستقیم از PHPMyAdmin یا با استفاده از یک افزونه مانند WP-Optimize یا WP-DBManager بهینه سازی می شود. این افزونه ها با دسترسی به پایگاه داده فایل های هرز را پاک می کند و سایت شما بهینه سازی می شود.

بهینه سازی تصاویر

حداکثر اندازه تصویر را در سایت مشخص کنید. به طور مثال اگر یک تصویر با عرض ۱۰۲۴ پیکسل را آپلود کنید و محدوده محتوا فقط ۶۰۴ پیکسل باشد، به طور معمول تصویر با استفاده از CSS کوچکتر خواهد شد که این کدهای Css باعث سنگین تر شدن سایت و درنتیجه کاهش سرعت سایت شما میشود. می توانید از سایت http://tinypng.com برای بهینه سازی تصاویر استفاده کنید یا در برنامه فتوشاپ و با استفاده از کلیدهای میانبر Ctrl+alt+shift+S حجم تصویر موردنظر خودتان را بدون افت کیفیت کاهش دهید.

پیشنهاد بهینه سازی سایت وردپرسی

ما میتوانید یک گزارش حرفه ای از میزان بهینه بودن سایت شما را تهیه کنیم و تمام پارامترهای مثبت و منفی سایت شما را به شما اعلام کنیم .

جهت کست اطلاعات بیشتر میتوانید در تلگرام و یا واتس اپ به شماره 09120248112 و 09367988112 پیام دهید.

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112