02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تغییر آدرس پنل مدیریت وردپرس

پنل مدیریت وردپرس: اگر شما یک ادمین سایت یا وب مستر هستید کار هر روزه خود را از پنل مدیریت وردپرس آغاز می کنید. اصلی ترین مسیر یا آدرس در وردپرس مسیر پیشخوان یا پنل مدیریت وردپرس است. کارهایی که از این پنل انجام می دهیم شامل ویرایش ها، تنظیمات وب سایت، انتشار محتوا و هر ویژگی جدیدی که می خواهیم به سایتمان اضافه یا کم کنیم و به نمایش دربیاوریم می شود. پس از این بابت اینجا مهم ترین قسمت سایت است.

تغییر آدرس پنل مدیریت وردپرس

تغییر آدرس پنل مدیریت وردپرس

بسیاری از بخش ها در تمام وب سایت های وردپرسی یکسان هستند اما اگر از قالب وردپرس با پنل تنظیمات فارسی استفاده کنید بخشی با نام تنظیمات قالب نیز به آن اضافه می شود. در واقع در این قسمت شما تنظیمات قالب خود را انجام می دهید و در سایر بخش ها تنظیمات سایت خود را انجام می دهید.

از انجا که تمام تغییرات مربوط به یک سایت از این پیشخوان انجام می شود هکر ها همیشه در صدد دستیابی به نام کاربری و کلمه عبور یکی از ادمین ها هستند تا بدین وسیله اطلاعات را دستکاری کنند و اقدامات خرابکارانه انجام دهند. معمولا همه ی صاحبان سایت در انتخاب پسورد تمام نکات امنیتی را رعایت می کنند اما از آن جا که کار از محکم کاری عیب نمی کند بهتر است مسیر پیشفرض با آدرس www.example.com/wp-admin را به یک آدرس جدید و پیچیده تغییر دهیم. برای این کار می توان افزونه هایی را نصب کرد یکی از معروفترین افزونه ها WPS Hide Login است که می توانید ان را در مخزن وردپرس بیابید و نصب کنید.

نحوه کار با این افزونه بسیار ساده ست! فقط کافیت وارد آن شوید و در کادری که نمایش داده می شود آدرس ورود به پیشخوان دلخواه را وارد کنید و ذخیره تغییرات را بفشارید. با رفرش کردن صفحه پیشخوان خواهید دید که دیگر نمی توانید با آدرس قبلی وارد آن بشوید و به همین راحتی امنیت وب سایت خود را یک سطح بالاتر بردید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112