کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تیم طراحی قالب وردپرس تخصصی

تیم طراحی قالب وردپرس: طراحی قالب وردپرس تخصصی که طبق نظر و سلیقه کارفرما تنظیم و تحلیل می شود نیازمند یک تیم طراح قوی می باشد که علاوه بر مهارت در طراحی سایت بتوانند مشاوره صحیحی به کارفرما ارائه بدهند و در مواردی کارفرما را از سردرگمی برهانند.

این تیم حداقل شامل سه نفر می شود. در ادامه با ما باشید تا نقش اساسی هریک از این سه نفر را در طراحی قالب وردپرس تخصصی برای شما شرح دهیم.

تیم طراحی قالب وردپرس تخصصی

تیم طراحی قالب وردپرس تخصصی

۱- مدیر پروژه، نفر اول تیم طراحی قالب وردپرس:

مدیره پروژه فردیست که مسئولیت هداست سایر افراد و ارتباط با کارفرما را بر عهده می گیرد.این فرد کارشناسیست که به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی مسلط است و به همین دلیل می توان  به عنوان ناظر و مشاور شما معرفی شود و درخواست های شما را برای اجرا مدیریت کند. این فرد به عنوان پل ارتباطی بین شما و سایر افراد حاضر در پروژه مستندات مربوط به قالب وردپرس تخصصی شما را به مرحله اجرا می رساند و هرگونه سوال فنی شما را پاسخگو خواهد بود.

۲- گرافیست :

اگر یک طرح گرافیکی از پروژه برای شما آماده گردد شما بهتر می توانید در مورد ساختار گرافیکی ساتی خود اظهار نظر کنید و ویرایش هایی را برای آن ارائه دهید. از همین رو متخصص گرافیک ایشان شخصا با شما ارتباط برقرار خواهد کرد تا بتوانید با یکدیگر تبادل نظر بفرمایید.

۳ – برنامه نویس:

هر پروژه بسته به میزان بزرگ بودن آن و حجم کار از ۱ تا ۴ برنامه نویس  نیاز دارد. مدیر پروژه پس از بررسی مستندات ودرخواست ها و نیازمندی های شما تعداد برنامه نویسان را تعیین خواهد کرد. برنامه نویسان کار کدنویس ظاهر قالب شما را با زبان های HTML، CSS،JAVA SCRIPT و … آغاز خواهند کرد و برای طراحی بک اند وب سایت از زبان برنامه نویسی مانند PHP استفاده می کنند. کار کدنویسی به صورت دمو انجام می شوند و تا زمانی که شما کار را تایید کنید برنامه نویس می تواند ادیت هایی را روی کدها انجام دهد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112