02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

خرید قالب وردپرس همراه با پشتیبانی

خرید قالب وردپرس همراه با پشتیبانی دائمی : یکی از مشکلاتی که کسب و کارهای نوپا برای شروع فعالیت در فضای مجازی با آن روبرو هستند، کمبود نیرو متخصص و مواجه با مشکلات فنی است. با وجود قالب وردپرس شرکتی، مشکلات ناشی از نداشتن تخصص و دیگر موارد تا حدودی کاهش یافته و مدیران به خوبی می‌توانند با سایت مجموعه به اهداف ذهنی خود دست یابند. نیاز به پشتیبانی فنی و امکان وقوع پیش آمدهای فعلی ایجاب می‌کند که از فروشگاهی قالب وردپرس را تهیه نمایید که تضمین پشتیبانی بلند مدت را به خریداران بدهد.
فروشگاه قالب وردپرس کیان تم برای پیشرفت هرچه سریع تر مجموعه شما و جلوگیری از اتلاف وقت، تیم پشتیبانی حرفه ای را فراهم ساخته و از طرق گوناگونی می‌توانید با آن ها ارتباط بگیرید.

جهت خرید قالب وردپرس شرکتی به صفحه اصلی سایت و یا به لینک زیر مراجعه کنید

خرید قالب وردپرس شرکتی

از طریق تیم پشتیبانی کیان تم به جدیدترین آپدیت های رقابتی دسترسی دارید

با وجود مشغله بسیار صاحبان کسب و کار، شاید آگاهی از آپدیت های موثر برای سایت امکان پذیر نباشد. کیان تم درصورت وجود هرگونه به روز رسانی موثر در رتبه بندی سئو، شرکت شما را آگاه ساخته و نصب آن را انجام خواهد داد. همچنین تیم پشتیبانی کیان تم مجموعه شمارا از آخرین تغیرات موثر در سئو مطلع ساخته و در صورتی که قالب شما پتانسیل آپدیت شدن را داشته باشد، از طریق کیان تم این کار انجام خواهد گرفت.

ارتباط راحت با تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی کیان تم، متعهد است که در کمترین زمان به رفع مسائل مشتریان گرامی بپردازد. در صورت بروز هرگونه اشکال تنها کافیست از یکی از راه های موجود با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و موضوع مورد نظر را اطلاع دهید. ارتباط نزدیک کارکنان کیان تم با مشتریان عزیز و ایجاد روابط دوستانه، موانع تعامل صریح و موثر را برداشته و شفافیت هرچه بیشتر خواسته ها و انتظارات را در پی داشته است.

پیگیری دقیق و سریع انتقادات و شکایات پس از خرید قالب وردپرس همراه با پشتیبانی

مدیریت کیان تم، حساسیت بسیاری بر رضایت مشتریان داشته و از هر طریقی برای آگاهی از میزان رضایت مشتری و پیگیری انتقادات و پیشنهادات اقدام نموده است. در صورت وجود هرگونه نارضایتی، با ارتباط با مدیریت مجموعه، پیگیر ملاحظات خود خواهید بود. خوشبختانه تا به امروز توانسته ایم با ارائه خدمات مناسب و رفتارصحیح مشتری مداری، همکاری رضایت بخشی را شکل دهیم.

کلام آخر خرید قالب وردپرس همراه با پشتیبانی

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم تمام تلاش خود را برای شکل دادن تعامل مناسب با مشتریان و ایجاد همکاری بلند مدت، به کار گرفته و ارتباط شفاف و صادقانه با مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. امیدواریم با ارائه خدماتی مفید در راستای پیشرف برند مجازی و کسب و کار شما، تاثیری مثبت در اشتغال سازی کشور عزیزمان داشته باشیم.

خرید قالب وردپرس همراه با پشتیبانی

خرید قالب وردپرس همراه با پشتیبانی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112