02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

دسته بندی های قالب وردپرس

دسته بندی قالب وردپرس: وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار پرطرفدار می باشد. اگر از اهالی دنیای طراحی سایت باشید قطعا یکی از علاقه مندی های شما طراحی سایت با وردپرس خواهد بود. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است و کاربر می تواند هر نوع تغییری را بر روی کدهای آن اعمال کند. به همین دلیل موجب شده است طراحان زیادی ذوق و سلیقه خود را به کار گیرند و اقدام به تولید انواع مختلف قالب وردپرس کنند که این قالب ها در فروشگاه قالب وردپرس قابل فروش می باشند.

توسعه ‌دهندگان وردپرس نیز همیشه در حال ارائه انواع قالب و افزونه وردپرس هستند، تا بتوانند نیاز علاقه مندان به وردپرس را در بخش‌های متعدد برطرف کنند.

به همین منظور اغلب در یک فروشگاه با دسته بندی های قالب وردپرس که موضوعات  متنوعی را شامل می شود مواجه می شوید.

برای انتخاب پوسته وردپرس دسته بندی هایی مثل قالب وردپرس شرکتی، قالب وردپرس بیمه، قالب وردپرس تاسیسات، قالب وردپرس پزشکی و….. وجود دارد که با توجه به فیلد کاری خود می توانید وارد یک دسته بندی قالب وردپرس شوید و به مشاهده دموی قالب های دسته بپردازید و و بهترین قالب وردپرس را انتخاب کنید.

دسته بندی های قالب وردپرس

دسته بندی های قالب وردپرس

انواع دسته بندی قالب وردپرس

علاوه بر دسته بندی های موضوعی در یک فروشگاه قالب وردپرس دسته بندی هایی براساس ظاهر قالب ها نیز ممکن است وجود داشته باشد

البته این مورد به طور کامل به سلیقه صاحب هر فروشگاه وابسته است.

مثلا قالب های دوستونه و سه ستونه و یا قالب هایی که با شیوه فلت دیزاین طراحی شده اند.

پیشنهاد ما به شما این است که وقتی وارد یک فروشگاه قالب وردپرس می شوید یکایک پوسته های وردپرس موجود در فروشگاه را مشاهده کنید.

با بررسی دموی اماده شده اطلاعات دقیقی از قالب به دست می آورید و همچنین از بابت وجود باگ های احتمالی اطمینان حاصل می کنید.

محتوای آماده شده برای هر پوسته را به دقت مطالعه کنید تا از امکانات و ویژگی های ان مطلع شوید.

معمولا طراحان پوسته وردپرس در متن محتوای مربوط به آن پوسته پیشنهاداتی بابت تخفیف و یا میزان پشتیبانی که پس از فروش پوسته به مشتری ارائه می دهند را ذکر می کنند. پس برای یک خرید مطمئن و انتخاب پوسته وردپرس  حتما پیش از خرید قالب دقت و حوصله کافی به خرج داده و از بررسی کوچکترین جزئیات غافل نمانید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112