02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه‌اندازی سایت پزشکی با قالب وردپرس برای مطب

راه‌اندازی سایت پزشکی با قالب وردپرس پزشکی برای مطب یکی از سریع ترین راه های طراحی سایت پزشکی است. اگر شما در حوزه پزشکی فعالیت می کنید پس برای خدمات رسانی بهتر به مراجعه‌کنندگان تان ، معرفی بهتر خودتان و افزایش درآمد خود حتماً به راه اندازی وب سایتی برای کارتان احتیاج خواهید داشت . حتماً در جریان هستید که هر روز بسیاری از افراد در موتورهای جستجو به دنبال یافتن اطلاعات پزشکی مختلف و پزشکان متخصص حرفه ای و یا رزرو کردن اینترنتی وقت ملاقات ، می گردند پس اگر شما هم دارای مطب و یا بیمارستان هستید ، چه بهتر که با راه اندازی یک وبسایت برای خودتان کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید و به آنها این امکان را نیز بدهید تا هر زمان که خواستند به طور آنلاین رزرو وقت انجام دهند . به این منظور شما می توانید سایتی پزشکی که با کار شما مرتبط است طراحی کنید و برای انجام این کار فقط لازم است که شما مراحل ساخت یک سایت را فرا بگیرید که در ادامه این مقاله به آنها اشاره کرده ایم .

راه‌اندازی سایت پزشکی با قالب وردپرس برای مطب

راه‌اندازی سایت پزشکی با قالب وردپرس برای مطب

راه‌اندازی سایت پزشکی با قالب وردپرس برای مطب

۱ ) قلب و عروق

۲ ) درمانگاه ها

۳ ) عمل جراحی

۴ ) خدمات دندانپزشکی

۵ ) مطب

۶ ) آزمایشگاه

۷ ) دامپزشکی

۸ ) بیمارستان عمومی

۹ ) دندانپزشکی

۱۰ ) فیزیوتراپیست

۱۱ ) اپتومتریست

۱۲ ) کلینیک کودکان

۱۳ ) جراحی زیبایی

فواید راه اندازی و داشتن یک وب سایت پزشکی با قالب وردپرس برای مطب

۱ ) نسبت به روشهای دیگر بسیار مقرون به صرفه است مثلاً به جای این که شما پول زیادی را برای تبلیغات صرف کنید، می توانید به راحتی و با هزینه کمتر برای مطب خود یک وب سایت طراحی کنید .

۲ ) در تمامی ساعات قابل دسترس خواهد بود و مردم و مراجعه‌کنندگان تان می توانند ۲۴ ساعته به وب سایت شما دسترسی داشته باشند و برای خود آنلاین وقت رزرو کنند.

۳ ) این روش هم برای مراجعه‌کنندگان و هم برای شما راحت و آسان خواهد بود چرا که آنها می توانند فقط با یک سرچ کردن به همه آنچه که می خواهند برسند.

۴ ) با این کار درآمد شما بی شک افزایش خواهد یافت ، چرا که با داشتن یک وب سایت می توانید مشتریان خود را دوبرابر کنید.

۵ ) یکی دیگر از فواید راه اندازی یک سایت پزشکی بازاریابی آن است بدین معنی که شما به راحتی می توانید مشتریان خود را پیدا کنید و به همین دلیل شما با پرداخت هزینه کمتر نسبت به تبلیغات می توانید بهتر شناخته شوید.

قالب وردپرس برای مطب چه ویژگی هایی دارد ؟

اولین کار برای راه اندازی یک سایت پزشکی انتخاب کردن سیستم مدیریت محتوای وردپرس هست در واقع وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا برای راه انداختن یک وب سایت هست که البته بسیار هم محبوب بوده و اکثر مردم از آن برای راه اندازی سایت خود استفاده می‌کنند که این به دلیل قدرتمند بودند و دارا بودن امکانات بسیار آن و همچنین راه انداختن سایت در مدت زمان چند دقیقه می باشد تنها چیزی که شما نیاز به یادگیری آن داریم نحوه استفاده از امکانات آن هست از جمله ویژگی‌های مورد نیاز یک قالب وردپرس خوب برای مطب عبارتند از :

۱ ) دارا بودن طراحی چند منظوره جهت مناسب بودن برای کارهای پزشکی و بهداشتی .

۲ ) برخورداری از گرافیک سطح بالا و امکانات مناسب .

۳ ) حاوی دموی آماده جهت سهولت استفاده و انتقال محتوای آسان .

امکانات مناسب یک سایت پزشکی برای مطب

۱ ) امکان تشکیل پرونده اینترنتی برای بیماران

۲ ) امکان ارسال کردن و دریافت کردن فایل های مختلف بین بیمار و پزشک

۳ ) قابلیت فروش وسایل و تجهیزات پزشکی

۴ ) امکان دریافت مشاوره اینترنتی به بیماران

۵ ) قابلیت پرداخت آنلاین

۶ ) امکان دادن نوبت دهی اینترنتی به بیماران

۷ ) دارا بودن صفحات پرسش و پاسخ بین بیماران و پزشکان متخصص

۸ ) درج کردن نمونه کارهای پزشک برای مشاهده بیماران

۹ ) قابلیت شرح مراحل مختلف انجام هر عمل و همچنین مشاوره قبل از انجام آن به بیماران

۱۰ ) دارا بودن بخشی برای ثبت میزان رضایت مراجعه کنندگان و نظرسنجی

در واقع راه اندازی یک سایت پزشکی برای شما مانند یک رزومه عمل خواهد کرد چرا که بیماران می توانند با مراجعه به سایت شما فعالیت‌ها و سوابق قبلی شما را نیز بررسی کنند بنابراین می توانید خیلی راحت همین حالا نسبت به راه‌اندازی سایت پزشکی خود با یک قالب رسمی وردپرس خوب برای مطب اقدام کنید شما میتوانید برای تهیه انواع قالب وردپرس از جمله قالب وردپرس ایرانی و شرکتی به سایت کیان تم مراجعه کنید .

 

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112