02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی سایت با قالب وردپرس پزشکی در مشهد

از آنجا که ما در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم ضروری است که در فضای مجازی نیز حضور داشته باشیم از این رو تمامی کسب و کارها بهتر است به صورت آنلاین نیز خدمات خود را ارائه دهند به این منظور کسب و کارهای مختلف از جمله مشاغل مربوط به حوزه پزشکی نیز می‌توانند با طراحی یک سایت مخصوص به خود خدمات خود را به طور آنلاین در اختیار مراجعه کنندگان و مشتریان خود قرار دهند . برای طراحی سایت پزشکی شما به قالب وردپرس مخصوص و مناسب کاربرد سایت خود احتیاج دارید ، همچنین باید توجه داشته باشید که سایت شما در واقع نشان دهنده چهره شماست و چنانچه سایت پزشکی ای که شما با قالب وردپرس پزشکی خود طراحی کرده اید از کیفیت پایینی برخوردار باشد ، سبب از دست دادن بخشی از مراجعان سایت تان خواهد شد . بنابراین اگر قصد دارید تا یک سایت پزشکی خوب طراحی کنید ادامه این مقاله را درباره قالب وردپرس پزشکی ما مطالعه کنید.

راه اندازی سایت با قالب وردپرس پزشکی در مشهد

راه اندازی سایت با قالب وردپرس پزشکی در مشهد

راه اندازی سایت با قالب وردپرس پزشکی در مشهد

یه قالب وردپرس پزشکی خوب باید دارای این ویژگی ها باشد:

۱ ) باید دارای طراحی چند منظوره باشد تا بتواند مناسب کسب و کارهای پزشکی و بهداشتی باشد .

۲ ) یه قالب وردپرس پزشکی با کیفیت باید دارای گرافیک سطح بالایی باشد و همچنین از امکانات خوبی نیز برخوردار باشد به طوری که شما بتوانید با داشتن اطلاعات اندک سایتی خلاقانه طراحی کنید .

۳ ) بهتر است تا قالب وردپرس شما دارای دموی آماده باشد تا بتوانید فقط با یک کلیک کردن ، دمو را نصب کرده و محتوای خود را جایگزین آن کنید .

 طراحی یک سایت با قالب وردپرس پزشکی در مشهد چگونه است ؟

پس از انتخاب یک قالب وردپرس پزشکی خوب شما باید سایت خود را طراحی کنید شما می توانید از هر جای دنیا از جمله شهر مشهد به طراحی سایت خود بپردازید از جمله نکاتی که برای طراحی یک سایت پزشکی خوب باید به آنها توجه کنید عبارتند از :

۱ ) نخست یک نیازسنجی انجام دهید تا بفهمید که سایت شما در چه عرصه  می‌خواهد فعالیت کند و ویژگی‌هایی که لازم دارید چیست .

۲ ) سپس باید یک رنگ خوب برای سایت خود انتخاب کنید معمولا برای سایت های پزشکی و درمانی سعی می‌شود از رنگ‌های روشن استفاده شود چرا که باعث آرامش بیماران مراجعه کننده خواهد شد و از طرفی دیگر بهتر است که شما از یک رنگ ثابت برای سایت خود استفاده کنید چرا که ممکن است در آینده تبدیل به برند شما بشود .

۳ ) سعی کنید سایت شما دارای استفاده راحت باشد و کاربران بتوانند راحت با آن کار کنند

۴ ) سایت شما باید علاوه بر سهولت استفاده از گرافیک بالایی نیز برخوردار باشد .

فواید طراحی یک سایت با قالب وردپرس پزشکی حرفه ای

۱ ) امکان دسترسی راحت تر و آسان تر با سرعت بالا به سایت برای مراجعه کنندگان

۲ ) فرصتهای جدید شغلی برای بازاریابی بهتر شما

۳ ) ایجاد صرفه جویی در زمان و حتی کارکنان مطب یا درمانگاه شما

۴ ) امکان نمایش دادن اعتبار مطب و رضایت مشتریان و مراجعه کنندگان قبلی به مشتریان جدید سایت

 ویژگی های مورد نیاز برای یک سایت پزشکی خوب چه چیزهایی هستند ؟

چنان که شما بخواهید برای یک بیمارستان و یا حتی یک کلینیک کوچک سایت پزشکی طراحی کنید باید حتما به یک سری از ویژگی‌های توجه داشته باشید که برای سایت شما ضروری هستند :

ویژگی اول : صفحه نخست سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است و چنانچه به درستی طراحی نشده باشد ممکن است حتی باعث از دست دادن بخش قابل توجهی از مراجع می‌شود که به سایت شما آمده‌اند پس سعی کنید تا این صفحه دارای گرافیک خوب و رنگ های جذاب ، همراه با سهولت استفاده باشد . فقط اطلاعاتی را که مراجعه کنندگان به آنها نیاز دارند را نمایش دهید و از نشان دادن اطلاعات اضافی خودداری کنید .

ویژگی دوم : سعی کنید در سایت خود بخشی برای نمایش اطلاعات تماس و آدرس ایمیل و فرم ثبت نام برای مراجعه کنندگان در نظر بگیرید .

ویژگی سوم : حتما یادتان باشد که سایت شما باید دارای بخشی برای نشان دادن میزان رضایت مراجعه کنندگان قبلی و نظرات آنها باشد .

شما می‌توانید برای تهیه انواع قالب وردپرس از جمله قالب وردپرس ایرانی ، شرکتی و غیره به سایت کیان تم  مراجعه کنید .


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112