02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی فروشگاه آنلاین با بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

با توجه به اینکه بیشتر مردم بخش قابل توجهی از خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می دهند ، ضروری است که کسب و کارهای مختلف نسبت به راه اندازی یک سایت برای فروش وسایل و لوازم خود اقدام کنند ، اما همانطور که برای ساختن هر چیزی به یکسری مواد اولیه نیاز هست برای راه اندازی یک وب سایت جهت تبدیل شدن به یک فروشگاه آنلاین نیز شما به یک سری مواد و لوازم اولیه نیاز خواهید داشت . برای اینکه بدانید چطور می توانید یک فروشگاه آنلاین برای خود داشته باشید و بهترین قالب وردپرس فروشگاهی را انتخاب کنید ادامه این مقاله را حتما مطالعه کنید.

راه اندازی فروشگاه آنلاین با بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

راه اندازی فروشگاه آنلاین با بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین چه مواردی لازم هست ؟

برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با بهترین قالب وردپرس فروشگاهی  و یک وب سایت برای خود به موارد زیر احتیاج خواهید داشت :

۱ ) ابتدا شما به یک دامنه احتیاج خواهید داشت . شما دائما در حال وارد کردن آدرس سایت های مختلف در موتورهای جستجوی گوناگون هستید این آدرس هایی که وارد می کنید ، همان دامنه هستند .  دامنه در واقع همان آدرس سایت شما خواهد بود که می توانید به طور اختصاصی برای خود تهیه کنید.

۲ ) پس از تعیین دامنه شما به یک هاست برای سایت خود احتیاج خواهید داشت . هاست در زبان انگلیسی به معنی میزبان هست و در واقع به محیط مجازی اطلاق می شود که بر روی یک سرور برای سایت شما خواهد بود .

۳ )  بعد از انتخاب دامنه و هاست برای سایت خود شما به یک قالب احتیاج خواهید داشت تا با قرار دادن آن روی سایت به توانید امکانات مختلفی را برای سایت فروشگاهی خود در نظر بگیرید . وردپرس در واقع حاوی قالب های مختلف با امکانات فراوانی هست . باید بدانید که قالب های وردپرس در انواع مختلف رایگان و غیررایگان در بازار عرضه می شوند که البته نوع غیررایگان آن احتمالاً دارای امکانات بیشتری نسبت به انواع رایگان است . قالب وردپرس در واقع پوسته ظاهری وب سایت شما را تشکیل خواهد داد و ضروری است که بدانید هنگامی که شما می خواهید تغییری را در قالب وردپرس خود ایجاد کنید تغییر ایجاد شده در شکل ظاهری وب سایت شما که مراجعه کنندگان تان می‌بینند ، نیز انجام خواهد شد . قالب وردپرس فروشگاهی از نوع قالب وردپرس ایرانی و کاملا حرفه توسط تیم کیان تم طراحی شده است تا در اختیار شما قرار بگیرد.

بهترین قالب وردپرس فروشگاهی را برای راه اندازی فروشگاه آنلاین

برخی از ویژگی های مهمی که بهترین قالب وردپرس فروشگاهی باید دارا باشد:

ویژگی اول : قالب وردپرس فروشگاهی خوب بهتر است چند منظوره باشد تا از عهده کسب و کارهای مختلف برآید .

ویژگی دوم : قالب وردپرس فروشگاهی باید از کیفیت گرافیکی سطح بالایی برخوردار باشد تا بتواند به سایت شما جذابی منحصر به فردی بدهد .

ویژگی سوم : قالب وردپرس فروشگاهی انتخابی شما باید از امکانات بالایی برخوردار باشد به عنوان مثال امکان قرار دادن جدول زمانبندی و بخشی برای نظرسنجی در سایت شما باید وجود داشته باشد .

یک سایت فروشگاهی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد

۱ ) سعی کنید از قرار دادن اطلاعات اضافی خودداری کنید و فقط اطلاعاتی را که مشتریان شما به آنها احتیاج دارند را بر روی سایت خود قرار دهید .

۲ ) در انتخاب رنگ سایت خود دقت کنید چرا که ممکن است در آینده به برند شما تبدیل شود . سعی کنید از رنگ های جذاب برای فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید .

 

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112