02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی کسب و کار با وردپرس

راه اندازی کسب و کار با وردپرس  از ترند های این روزهای دنیای مجازی است و همه افراد به نحوی سعی دارند فعالیت خود را با وردپرس آغاز کنند. این روزها همه به دنبال کسب و کارهایی هستن که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام شود. از همین رو می بینید که هر کسی در دنیای مجازی حرفهایی برای گفتن دار و کسب و کار اینترنتی خود را دارا است.
در این بین همه می تواند یک کار اینترنتی برای خود دست و پا کنند اما این مهم است که بهترین روش ها را انتخاب کنیم و هوشمندانه عمل کنیم تا نتیحه مطلوبی بدست اوریم.
در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که وردپرس چه کمکی می تواند به کسب و کار اینترنتی ما بکند؟

"<yoastmark

راه اندازی کسب و کار با وردپرس

به نظر شما راه اندازی کسب و کار با وردپرس چه مزیت ها و معایبی را دارا است؟
آیا همانند سیستم های سایت ساز دیگر کار می کند و یا از برتری بیشتر و یا کمتر برخوردار است؟
در ادامه به بررسی معایب و مزایای راه اندازه کسب و کار آنلاین با قالب وردپرس می پردازیم.

مزایا:

• راه اندازی کسب و کار با وردپرس ایجاد رقابت را در بر دارد چراحدود 28% سایت ها بر پایه و اساس این قالب طراحی و ساخته شده است. همچنین 59% از سایت های فروشگاه های اینترنتی را به خود اختصاص داده است.
• می توان گفت حدود 75 میلیون سایت از طریق وردپرس ساخته شده اند.
• دسترسی و کار کردن آسان با آن باعث شده حتی اگر هیچ اطلاعاتی درمورد برنامه نویسی نداشته باشید هم می توانید از آن استفاده کنید چرا که سطوح آن کاملا بصری بوده.
• یکی دیگر از مزایای وردپرس این است که محدود یک گروه خاص نمی شود و شما می تواندی با هر توانایی که دارید در آن یک کسب و کار آنلاین داشته باشید.
معایب:
• اینکه کسب و کار شما سود آور و یا زیان آور باشد به مسیر حرکت و تلاش شما بستگی دارد. راه اندازی کسب و کار آنلاین با قالب وردپرس تا به الآن سودآور بوده است و در بدترین اوضاع کسب و کار ها درآمد کمی را بدست می آورند.
• برای اینکه به نتیجه مطلوبی برسید، باید همانند دیگر رقیب های خود باید متعهد باشید و زمان کافی ای برای کارتان بگذارید.
• افزونه های زیادی که برای سیستم وردپرس وجود دارد باعث می شود در صاحبان سایت ها و کسب و کارها وسوه ای ایجاد شود که مدام انواع گوناگون و جدید آن را نصب و تست کنند که همین نکته منفی ای است که باعث زدن آسیب جدی ای به سایت و کسب و کار می شود.

روش های کسب درآمد با وردپرس

1. برنامه نویسی:
افرادی هستند که در زمینه برنامه نویسی از مهارت بالایی برخوردار هستند. برای این منظور شما کافی است یک وبسایت برای خود و کار خود طراحی کرده و در آن چند نمونه از کارهای خود را قرار دهید. بعد از آن به خدماتی بپردازید که می توانید برای مشتری های خود عرضه کنید و آن ها را به طور کامل توضیح دهید.
از همین رو اگر خواهان یک برنامه نویسی عالی هستید می توانید به سایت شاپ کیان تم مراجعه کرده و متناسب با کسب و کاری که دارید درخواست برنامه نویسی برای سایت خود را بدهید. قالب هایی از جمله:  قالب وردپرس شرکتی، قالب وردپرس حرفه ای و قالب رسمی وردپرس.
2. تخصص در سئو:
بعضی افراد در سئوی وردپرس از مهارت و تخصص بالایی برخوردار هستن. اگر شما جزء این دسته هستید می توانید سایتی برای خود ایجاد کنید و در آن به طور کامل و مفید درمورد خدماتی که به طرف مقابلتون ارائه می دهید توضیح دهید.
3. پشتیبانی وردپرس:
بعضی از کاربران از حرفه ای گرفته تا مبتدی حاضر هستند تا برای سوال های خود مبلغی را پرداخت کنند. اگر شما در زمینه وردپرس اطلاعات کافی دارید و در آن متخصص هستید می تواندی با ایجاد یک سایت حرف ای در زمینه پشتیبانی وردپرس کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید.

فارسی سازی:

افزونه های وردپرس به زبان اصلی خود بوده است. برای آسان سازی برای استفاده از آن ها باید آن ها را به فارسی بازگردانیم چرا که در غیر این صورت فایده ی زیادی برای ما ندارد.

همچنین برای یک سایت خوب و مطلوب نیاز داریم افزونه ها و تمام سایت ما فارسی باشد. از همین راه اندازه یک سایت در زمینه فارسی سازی وردپرس می تواند یکی دیگر از روش های راه اندازه کسب و کار آنلاین در قالب وردپرس باشد.

علاوه بر روش هایی که گفته شد می توان به صورت خلاصه و تیتر وار به موارد زیر هم برای راه اندازی کسب و کار آنلاین با قالب وردپرس هم اشاره کرد:

  • فروشگاه اینترنتی
  • ارائه آموزش های وردپرس
  • خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس
  • و…..

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار با وردپرس  هستید، حتما از قالب وردپرس ایرانی و همچنین پوسته وردپرس ایرانی در وب سایت کیان تم دیدن کنید.

همچنین می توانید با مشاوران  ما درمورد راه اندازی کسب و کار آنلاین با قالب وردپرس صحبت کرده و سوال های خود را مطرح کنید.

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112