02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سئوی یک محصول در وردپرس

سئوی یک محصول در وردپرس چطوری انجام میشه؟ یا بهتره در ابتدا بدونیم که اصلا سئو یعنی چه؟!

سئو مربوط به نوشتن محتوا در وب سایت است که با رعایت نکات آن، رنکینگ سایت شما در مروگر ها و متورهای جستجوگر مثل گوگل بالا می رود و سایت شما جزء سایت های مورد قبول قرار می گیرد.

برای سئو سازی محتوا ها و مطالب داخل وب سایتتون ابتدا باید یک متن و محتوای مفیدی را در نظر بگیرید و سپس با رعایت نکته های سئوسازی محتوا، آن را اصلاح کنید.

سئوی یک محصول در وردپرس

سئوی یک محصول در وردپرس

شیوه سئوی یک محصول در وردپرس

توضیح محصول ها:

معمولا برای اینکه متن و توضیحی برای یک محصول بخواهید داشته باشید، آن چنان بلند نمی شود. با این حال باید برای محصولات خود محتوایی مفید در نظر بگیرید که از هر لحاظ مناسب باشد. در نظر داشته باشید که باید ساختار نوشته های شما با سئو محتوا و موتور های جستجو مطابقت کند.

بهینه سازی عنوان ها:

عنوان هایی را که در صفحه خود استفاده می کنید باید به طور کامل توصیفی باشد و به موتور های جستجو نشان دهد که سایت شما در چه مورد است. همچنین علاوه بر این ها باید محصولات خود را دسته بندی کنید که این باعث می شود تا متقاضی های محصول های شما کالای مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند.

Breadcrumbs را فعال کنید:

برای سئوی یک محصول در وردپرس این گزینه به کاربر ها این امکان را می دهد که درصورت نیاز به صفحه های قبل و یا بعد مراجعه کنند و متوجه اینکه از کجا وارد این صفحه شدند، بشوند.

همچنین باعث می شود تا رنک سایت شما برای موتور های جستجو بالا برود و جز رتبه بندی های جستجو های انجام شده قرار گیرد.

منوی سایت خود را ساده کنید:

ساده کردن منوی اصلی سایت باعث می شود که نه تنها کاربران بیشتری جذب سایت شما شوند بلکه به علاوه بر افزایش سرعت سایت شما باعث می شود تا جز رتبه بندی های نتایج جستجو هم قرار گیرد.

این را فراموش نکنید که موتور های جستجو مثل گوگل، تک به تک صفحات شما را پردازش می کنند.

مطالب تکراری در سایت خود قرار ندهید

این کار همانند خره ای می ماند که به جون سایت شما افتاده می شود. جدا از این کار دوری کنید. پس باید با بهینه سازی سایت وردپرسی سئوی آن را بهبود ببخشید.

اگر چنین مطالبی که از نظر محتوا باهم شبیه هستند در سایت خود داشته باشید باعث می شود تا موتور های جستجوگر مثل گوگل سایت شما را از رتبه بندی ها به دلیل رعایت نکردن سئو محتوا حذف کند.

توضیحات متا را پر نگه دارید

این کار به طور مستقیم به سئوی یک محصول در وردپرسربط ندارد اما مسیر هایی را برای شما باز می کند که آن ها به سئو یک محصول در وردپرس کمک می کنند.

هنگامی که این کار را انجام دهید، جستجوگر ها ترقیب می شوند که وارد سایت شما شوند که همین امر باعث می شود تا سایت شما در رتبه بندی قرار گیرد.

با تمام نکته هایی که گفته شد، برای داشتن یک سایت در ابتدا به یک قالب وردپرس ایرانی نیاز است که شما می توانید متناسب با وب سایت و شرکتی که دارید انواع قالب های وردپرس و پوسته وردپرس ایرانی را از سایت کیان تم تهیه و خریداری کنید از جمله قالب وردپرس شرکتی، قالب رسمی وردپرس و قالب وردپرس حرفه ای.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112