02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

ساخت وب سایت با قالب ورد پرس

 

اگر قصد دارید با ساخت وب سایت با قالب وردپرس وارد فضای اینترنت شوید بای مراحل اولیه شما بایستی از کانفینگ اولیه هاست و خطاهای احتمالی در نصب ورد پرس آگاه باشید؛سپس دانش ساخت صفحات،نصب پوسته و افزونه های مختلف را بدانید. یک راه دیگر هم وجود دارد و آن این است که تمامی مراحل را تیم کیانتم بسپارید تا ساخت وب سایت با قالب وردپرس در سریعترین زمان ممکن برای شما اجرا شود.

سیستم وردپرس ده ها هزار قالب در استور های معتبر جهان در حال حاضردارد که این قالب ها برای سایت هایی با کاربری های مختلفی طراحی شده اند  (کارهای فروشگاهی بازرگانی،شرکتی و..)

لازم به ذکر است که ورد پرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده که به دلیل خدمات متعددی که دارد نیاز های مشتریان را  به بهترین نحو ممکن برآورده خواهد کرد. قالب های موجود در کیان تم همگی توسط تیم کیان تم و مهندسین ایرانی طراحی شده و با شما شاهد قالب های کاملا ایرانی خواهید بود. قالب حرفه ای وردپرس را در فروشگاه کیانتم مشاهده کنید.

 

ساخت وب سایت با قالب ورد پرس

ساخت وب سایت با قالب ورد پرس

ساخت وب سایت با قالب وردپرس

قابل توجه افرادی که بدون مهارت خاصی در حوزه برنامه نویسی قصد مدیریت و ساخت سایت وردپرسی را دارند  یاداوری میکنیم که مدیریت و راه اندازی سایت های وردپرسی بسیار راحت تر از  سایت هایی است که به صورت اختصاصی کد نویسی شده اند

دلیل این سهولت آموزش های مختلفی هست که در سایت های متعددی درنقاط مختلف جهان با همه زبان ها گذاشته شده است.

 

هزینه راه اندازی سایت های وردپرسی

بحث هزینه بسیار اهمیت دارد که خوشبختانه  سایت هایی با قالب وردپرسی بسته به نیاز و بودجه ای که شما دارید تنوع قیمتی بسیارمناسبی دارد که بین دو میلیون تا دوازده میلیون میباشد.

 

امکانات گسترده سایت های وردپرسی

نکته قابل توجه  سایت های ورد پرسی متن باز بودن آن خواهد بود که یعنی توسعه دهندگان وب میتوانند افزونه ها و کد های مورد نظر خود را به آن اضافه کنند و در اختیار کاربران دیگر قرار دهند.

در نهایت در صورتی که افزونه دلخواه شما موجود نباشد با توجه به امکان متن باز بودن وردپرس شما میتوانید افزونه دلخواهتان را تولید کنید .

امکانات مختلف سایت های وردپرسی شامل تقویم شمسی و نصب آسان افزونه های متنوع و همچنین پشتیبانی کامل از زبان فارسی جزو مهمترین امکانات سایت های وردپرسی میباشد

در رابطه با افزونه های مختلف ورد پرس میتوان به تنوع زیاد پلاگین ها کاربری اشاره کرد که درنهایت برای هر منظور حداقل پنج توسعه دهنده افزونه های مختلف کاربری را گسترش داده اند.

 

نحوه ساخت وب سایت با قالب وردپرس

ابتدا پلتفرم مناسب برای ساخت سایت و طراحی را انتخاب خواهید کرد

سپس نام دامین و میزبان خود را انتخاب کنید.

برای انتخاب نام دقت کنید که نام به سهولت تایپ شود و در صورت امکان مختصر باشد.

در مرحله آخر سراغ نصب و طراحی وبسایت خواهید رفت.

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112