02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سایت وردپرسی برای استارت اپ ها

طراحی سایت وردپرسی برای استارت آپ ها یک انتخاب صحیح است. معمولا استارت اپ ها از ایده هایی شروع می شوند که در آن ها عدم قطعیت وجود دارد. پس باید یک نمونه سریع و با کیفیت از کار خود طراحی کنند و اولین تست بازار را دریافت کنند، سپس با اصلاحات به کار خود ادامه دهند.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس در ابتدا برای وبلاگ طراحی شده بود اما با توجه به امکانات خوبی که داشت به سرعت پیشرفت کرد و گسترش یافت، اما اکنون، درصد زیادی از وب سایت های جهان به واسطه متن باز بودن وردپرس از آن استفاده می کنند.

پس بدون شک، طراحی سایت وردپرسی برای استارت اپ ها، راحت ترین روش طراحی سایت با کیفیت و سریع است.

سایت وردپرسی برای استارت اپ ها

سایت وردپرسی برای استارت اپ ها

استارت اپ چیست؟

در تعریف استارت آپ بر این نکته که باید فعالیتی در حوزه اتکنولوژی یا فن آوری اطلاعات باشد چندان تاکید نشده است، اما واقعیت این است که بیشتر استارت آپ حول این حوزه شکل می گیرند. زیرا  به همین دلیل گاهی در تعریف استارت آپ به این مسئله هم اشاره می‌شود که استارت آپ باید در حوزه فن آوری‌های نوین فعال باشد. و اما تعریف اصلی استارت آپ:

کسب و کاری که عموماً حول محور تکنولوژی شکل گرفته و پتانسیل رشد بالایی دارد. با این تعریف می توان متوجه شد که استارت اپ ها وردپرس دو عضو جدا نشدنی از هم هستند.

سایت وردپرسی برای استارت اپ ها

برای طراحی سایت وردپرسی برای استارت اپ ها باید نکته ای را مد نظر قرار دهید. آن میزان بودجه و زمان است. برای طراحی یک سایت با قالب وردپرس این دو عامل بسیار تعیین کننده است.

معمولا استارت آپ ها تمایل دارند خیلی سریع به یک نمونه ساده و اولیه از کار خود برسند. به همین علت استفاده از قالب رسمی وردپرس بیشتر پیشنهاد می گردد.

اگر استارت آپی به دنبال اجرای ویژگی خاصی باشد، باید به فکر طراحی قالب وردپرس به صوت سفارشی باشد. هم هرطور هم که در نظر بگیریم، طراحی سایت با وردپرس برای سایت های استارت آپی خیلی سرعت بیشتری به کار می دهد.

چه قالبی مناسب استارت آپ است؟

برخی از استارت آپ ها تمایل دارند روی اینترنت سایتی داشته باشند که خدمات آن ها را به مخاطبان معرفی کند و در واقع یک پایگاه اینترنتی باشد. این خدمات شامل معرفی پروموشن ها و یا فروش محصولات دانلودی و یا فروشگاهی می شود.

برای این موارد قالب های وردپرس زیادی همکنون در فروشگاه قالب وردپرس وجود دارند. می توانید در فروشگاه قالب وردپرس انواع قالب های حرفه ای را مشاهده کنید.

اما اگر در نظر داشته باشید که یک ویژگی خاص به سایت اضافه کنید، شرایط متفاوت می شود.

در این حالت باید از یک تیم برنامه نویس وردپرس کمک بگیرید.

اگر آنچه که مورد نظر شماست با نوشتن یک افزونه اجرا گردد می توانید برای شما طراحی می شود و به قالب وردپرس اضافه می گردد و اگر نیاز باشد یک سایت از پایه کدنویسی شود، باید برای طراحی یک قالب وردپرس اختصاصی برنامه ریزی کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112