کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی سایت بیمه، اولین گام ارائه خدمات آنلاین بیمه ای

طراحی سایت بیمه : همانگونه که مستحضر هستید اخیرا صنعت بیمه بسیار رونق گرفته و یکی از پر رقابت ترین بازار ها را به خود اختصاص د اده است. در صنعت بیمه بازاریابی حرفه ای حرف اول را میزند. اما چگونه می توان در شرایطی کنونی حرفه ای ترین روش بازاریابی را برگزید؟

حرفه ای ترین روش بازاریابی و می توان گفت به روزترین آن ها طراحی یک سایت برای شرکت بیمه است که در آن به وضوح تمامی خدمات شرکت بیمه معرفی شده و همچنین توضیحاتی در باب سوابق کاری یک شرکت بیمه و یا دفتر نمایندگی بیمه است. کاربران بسیاری از خدمات را به صورت آنلاین دریافت می کنند و حتی برای انتخاب و تصمیم گیری ترجیه می دهند در شرایطی آرام و هر زمان از شبانه روز که تمایل دارند به بررسی و مقایسه و انتخاب خدمات بیمه ای مورد نظر خود بپردازند.

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

به وسیله طراحی سایت بیمه اجرای کامل فرآیند مراحل خرید انواع بیمه‌نامه شامل ثبت اطلاعات شخصی، معرفی مناسب‌ترین بیمه‌نامه با توجه به موارد درخواستی مشتری ، دریافت مدارک و پرداخت آنلاین هزینه بیمه‌نامه می توانید کاربران را از مراجعه به دفاتر خدمات بیمه‌نامه بی‌نیاز نموده و تمامی امور به‌صورت آنلاین پیش برده شود. طراحی سایت بیمه هم احترام به مخاطب را فراهم می آورد و هم از مراجعه های حضوری و ازدحام در دفاتر بیمه جلوگیری به عمل می آورد.

نحوه طراحی سایت بیمه:

زمانی که صحبت از طراحی سایت به میان می آید برای افرادی که اطلاعات فنی در این زمینه ندارند ممکن است پروژه ای سخت دور و سنگین با هزینه های بالا به نظر بیاید اما در واقع این گونه نیست. چاره کار تنها خرید قالب وردپرس بیمه است. در قالب وردپرس بیمه همه امکاناتی که یک کاربر از یک سایت بیمه انتظار دارد تعبیه شده است. با تهیه یک هاست و دامین و یک قالب وردپرس بیمه در طی دو روز تا دو هفته می توانید وب سایت خود را به مشتریان خود معرفی کنید. همکنون می توانید در کیانتم به جست و جو بپردازید و قالب های وردپرس بیمه ای را بررسی کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112