02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی سایت ریسپانسیو با قالب وردپرس

اگر تصمیم دارید برای کسب و کار خود سایتی طراحی کنید، قبل از آن باید درباره شرایطی که یک سایت خوب می بایست داشته باشد اطلاعات کسب کنید. برخی از افراد تصور می کنند همین که با وردپرس آشنا شدند کافیست و می توانند سریعا با یک قالب رایگان و یا ارزان قیمت سایت خود را راه اندازی کنند. برخی از افراد به ویژگی های بصری قالب توجه بیشتری نشان می دهند تا ویژگی ها فنی و کلیدی آن. مثلا همین ریسپانسیو بودن! اگر از قالبی استفاده کنید که این ویژگی را نداشته باشد هیچ رنکی در گوگل نخواهید گرفت.

ریسپانسیو یعنی چه؟

اولین نکته ای که حتما باید ورد بررسی قرار دهید ریپانسیو بودن یک سایت است. اما طراحی سایت ریسپانسیو یعنی چه؟

طراحی سایت ریسپانسیو به گونه ای انجام می شود که وب سایت شما با هر دستگاهی و با هر سایز نمایشگری که مشاهده شود باز هم منظم خواهد بود. در واقع با هر سایز نمایشگری که وب سایت شما باز شود باید المان ها عملکرد صحیحی داشته باشند، و دقیقا سر جای خود به نمایش درآیند.

معنی ریسپانسیو در فارسی می شود همان واکنش گرای خودمان. یعنی سایت شما نسبت به تغییر سایز اسکرین صفحه نمایش، واکنش نشان می دهد. حتما تاکنون مواجه شده اید با سایت هایی که در صفحه نمایش گوشی بسیار بد باز می شوند و در واقع کاملا ناکار آمد هستند.

طراحی سایت ریسپانسیو با قالب وردپرس

طراحی سایت ریسپانسیو با قالب وردپرس

طراحی سایت ریسپانسیو با قالب وردپرس

روش های طراحی سایت ریسپانسیو به دو صورت است. شما می توانید برای داشتن سایتی ریسپانسیو، از یک قالب وردپرس خوب استفاده کنید و یا سفارش طراحی سایت بدهید.

در هر دو صورت در هنگام عقد قرارداد و یا خرید قالب باید این نکته را مدنظر داشته باشید.

تمامی قالب های وردپرس موجود در کیان تم از جمله قالب وردپرس حرفه ای، کاملا ریسپانسیو هستند. می توانید همکنون وارد فروشگاه قالب وردپرس شوید و ریسپانسیو بودن قالب ها را بررسی کنید. در واقع این قالب ها یک پوسته رسمی وردپرس هستند که هیچ نقصی در آن ها وجود ندارد و طی بررسی های پی در پی تمامی باگ های آن رفع شده است.

آموزش بررسی ریسپانسیو بودن قالب وردپرس

اگر یک طراح یا برنامه نویس باشید احتمالا این نکته را می دانید، اما برای مخاطبینی که تاکنون با این بحث هیچ آشنایی نداشته اند، ذکر این نکته لازم است.

برای چک کردن ریسپانسیو بودن یک قالب وردپرس ابتدا نسخه دموی آن را در مرورگر گوگل کروم باز کنید.

سپس در قسمتی از صفحه کلیکی راست کنید و روی inspect بزنید.

از نوار بالای صفحه می توانید سایز اسکرین های مختلف را انتخاب کرده و نوع نمایش را مشاهده کنید.

 

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112