02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی سایت ، دروازه ورود به دنیای کسب و کار آنلاین

طراحی سایت : با پیشرفت ارتباطات و تکنولوژی و سهولت و سرعت دسترسی به فضای اینترنت در دنیا، بخش زیادی از خدمات در این فضای گسترده قابل‌ارائه بوده و بخش زیادی از مردم کالا و خدمات موردنیاز خود را به‌صورت آنلاین خریداری می‌کنند. امروزه بسیاری از کاربران از خرید آنلاین و دریافت خدمات به صورت انلاین بیشتر لذت می برند و معتقدند هرچه بیشتر فعالیت های خود را انلاین انجام دهند استرس کمتری را تجربه خواهند کرد. لذا کسب و کارهایی را مشاهده می کنیم که با سرعتی باور نکردنی تمایل دارند در چنین فضایی وارد شوند و به گوی رقابت را از آن خود کنند.

طراحی سایت

طراحی سایت

کسب و کارها در کشور ما نیز از این قائده مستثنی نیستند

در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت زیاد ارائه خدمات آنلاین در ایران بوده‌ایم.

به‌طورکلی که کشور ما از این نظر در رده‌بالاتری نسبت به کشورهای منطقه و حتی بخش زیادی از کشورهای دنیا قرارگرفته است.

اینترنت با سرعت 4G لذت گشت و گذار در فضای آنلاین را بیشتر کرده و میل افراد به فعالیت انلاین را بر می انگیزد.

طراحی سایت اختصاصی:

دروازه ورود شما به دنیای کسب‌وکار آنلاین، طراحی سایت است. یک وب‌سایت تخصصی محل ارائه‌ی خدمات یک کسب و کار و ویترین مجازی برای مشتریان و کاربران هدف آن کسب و کار است.

معروف‌ترین وپرفروش‌ترین برندهای دنیا امروزه بخش زیادی از سفارش‌های خود را از طریق فضای مجازی و وب سایت‌های خود دریافت می‌نمایند.

همان‌طور که گفته شد طراحی سایت اولین قدم ورود کسب ‌وکار شما به فضای مجازی بوده و درنتیجه مهم ترین مسئله در این بخش کیفیت و دقت و کارایی در طراحی می باشد. به علاوه کیفیت یک وب سایت می تواند به میزان قابل توجهی در جلب اعتماد یک مشتری موثر باشد. نکته ای که در اینجا بسیار حائز اهمیت است تخصصی بودن طراحی یک وب سایت است از این رو تیم ما در کیانتم اقدام به طراحی قالب وردپرس تخصصی برای هر کسب و کاری کرده است تا صاحبان سرمایه بتوانند در سریعترین زمان ممکن اختصاصی ترین طراحی برای کسب و کار خود را از میان ده ها طرح عالی قالب وردپرس انتخاب کرده و وارد فضای آنلاین شوند.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112