02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

چرا قالب وردپرس شرکتی بخریم

چرا قالب وردپرس شرکتی بخریم ؟ قالب ورد پرس شرکتی چیست؟ بدون شک ارتباط صحیح و موثر با مشتریان بلقوه در فضای مجازی بدون داشتن وب سایتی مناسب شکل نمی گیرد. همچنین هویت سازمانی یک برند در فضای مجازی در گرو قالب و شکل ظاهری وب سایت مجموعه می باشد. در همین راستا طراحان قالب های وردپرسی به منظور ایجاد تعامل مناسب تر مچموعه های شرکتی با مخاطبان ، قالبهای وردپرس شرکتی را طراحی کرده اند. این قالب های شرکتی، علاوه بر تاثیر بیشتر روی مخاطبان و بازدیدکنندگان، امکانات و قابلیت های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. در ادامه برایتان شرح میدهیم که چرا قالب وردپرس شرکتی بخریم

چرا قالب وردپرس شرکتی بخریم؟

طبیعتا حضور مجموعه شما در فضای مجازی با هدف عرضه محصول یا خدماتتان انجام گرفته است. قالب وردپرس شرکتی (پوسته شرکتی وردپرس)با قابلیت های ویزه ای که دارد، شما را در این مسیر به شکل مناسب تری همراهی می کند. وجود درگاه ارتباط با ما ، درگاه های شبکه های اجتماعی مختلف و قابلیت نشر پست ها و کامنت گذاری و … از قابلیت های ویژه ای هستند که در قالب های شرکتی مختلف به سبک های متفاوتی وجود دارند. قالب وردپرس شرکتی جلوه مناسب تر و امکانات تخصصی تری را نسبت به قالب های معمولی در اختیارتان قرار میدهد. مجموعه کیان تم بهترین قالب های وردپرس شرکتی را با قیمتی مناسب به شما عزیزان تقدیم می کند.

قالب وردپرس شرکتی چه امکاناتی دارد؟

سئوی رقابتی : یکی از مهم ترین مزیت هایی که پوسته وردپرس شرکتی باید داشته باشد، سئوی رقابتی است که میتواند موجب عایدات فراوانی برای مجموعه شود.
سرعت لود بالا: سرعت لود مناسب علاوه بر تاثیر گزاری بر روی سئو سایت ، تاثیر بسیار زیادی بر مخاطبان و بازدید کنندگان خواهد داشت. این گزینه مهم در قالب های شرکتی به میزان بیشتری باید مورد توجه قرار گیرد چراکه سرعت لود پایین می تواند باعث از دست رفتن مشتری شود.
درگاه های ارتباطی : وجود درگاه های ارتباطی در ناحیه مناسبی از سایت از نکاتی است که در قالب های شرکتی بسیار حائز اهمیت است. همچنین ارتباط بلند مدت با مشتریان و مخاطبان از طریق شبکه های اجتماعی نیز ، در پوسته های شرکتی مورد توجه قرار گرفته و درگاه های ارتباطی موثر تعبیه شده است.
امنیت بالا : از دیگر نکات مهم برای پوسته های شرکتی ، امنیت بالا می باشد که تاثیر مستقیمی بر اعتماد مشتریان و مخاطبانتان دارد. به خصوص قالب هایی که به درگاه پرداخت متصل هستند باید این ویژگی را به بهترین شکل دارا باشند.

نتیجه گیری :

شما با خرید قالب شرکتی وردپرس از کیان تم به راحتی میتوانید یک سایت شرکتی راه اندازی کنید

جهت مشاهده قالب ها میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

قالب شرکتی وردپرس

چرا قالب وردپرس شرکتی بخریم

چرا قالب وردپرس شرکتی بخریم


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112