02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

مزیت های سئو سایت و افزایش فروش

مزایای سئو: اگر شما صاحب یک سایت هستید و یا به دنبال طراحی یک سایت برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستید قطعا پیشنهاد های زیادی از طرف طراحان در باب طراحی یک سایت سئو شده دریافت کرده اید. ممکن است این گونه تصور کرده باشید که سئو تنها هزینه های شما را بالا می برد و چندان مسئله مهمی نیست.
حتی در خرید پوسته وردپرس خود ممکن است به سئو بودن ان توجهی نکرده باشد و تنها ملاک شما ظاهر باشد.
باید بگوییم که شما سخت در اشتباه هستید. اکنون در این مقاله شما را با سئو و مزایای آن و تاثیر آن در افزایش درآمد آشنا می کنیم تا اگر قصد اجرا یک سایت بدون سئو دارید و یا صاحب سایتی هستید که سئو نشده است از همین حالا برای پیشرفت وب سایت خود و سئوی آن اقدام کنید و به پیشنهاد هایی که در رابطه با سئو به شما می شود پاسخ مثبت دهید. سئو درواقع شامل پیاده سازی روش هاییست که توسط آن، می‌توانیم کسب‌وکار خود را در معرض دید کاربران وب سایت ها قرار دهیم. بنابراین هرچه اصول سئو بیشتر رعایت شده باشد، تعداد بازدید وب‌ سایت از طریق موتورهای جستجو نیز افزایش خواهد یافت. در ادامه از مزایای سئو خواهیم گفت.

مزایای سئو و افزایش فروش سایت

مزایای سئو و افزایش فروش سایت

مزایای سئو برای سایت ما

در یک کلام، سئو به بهینه سازی برای موتور های جستجو گفته می شود. علاوه بر اینکه سئو کمک میکند وبسایتتان برای موتور های جستجو بهینه سازی شود برای کاربران وب سایتتان نیز بهینه سازی را انجام خواهد داد. یعنی به کمک سئو در نهایت یک سایت با کیفیت و به دور از روش های دروغ و دور زدن گوگل به صورت طبیعی با به بهترین نتیجه خواهید داشت. طبق تحقیقاتی که در سال های اخیر انجام گرفته است مشخص شده است حدود 86 درصد از کاربران سایت ها از طریق نتیجه موتور های جست و جو به وب سایت مورد نظر خود دست می یابند. بنابراین هرچه وب سایتی استانداردهای سئو را بیشتر رعایت کرده باشد نزد موتورهای جست و جو محبوب تر است و به سرعت در صفحات اول موتورهای جست و جو به نمایش درخواهد آمد.
زمانی که وب سایتی در اولین لینک های موتورهای جست و جو به نمایش درآیند حس اعتماد را در کاربران برمی انگیزد و موجب می شود روی لینک سایت شما کلیک کنند و وارد آن شوند و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه نام وب سایت شما به عنوان برندی معتبر شناخته شود.
برای اینکه یک وب سایت سئو شده داشته باشید در ابتدا باید از بهینه بودن وب سایت خود مطمئن شوید. اگر یک سایت وردپرسی دارید در هنگام خرید پوسته وردپرس خود دقت کنید که پوسته ای خریداری کنید که بهینه بودن کدها از ویژگی های مهم و اساسی آن باشد.
برای چک کردن این موارد می توانید از ابزارهایی مانند Google Webmaster Tools یا Google Analytics استفاده کنید.
از نکات دیگری که در سئو یک سایت تاثیر گذار است طراحی Responsive سایت، انتخاب کلمات کلیدی مناسب در هنگام تولید محتوا، استفاده از ویدئو های و تصویرهای مفید و با کیفیت در هنگام تولید محتوا، ایجاد دسته بندی های مناسب، دریافت بک لینک از وب‌سایت‌ های پربازدید و معتبر و توجه به انتخاب عناوین مناسب برای موضوع وب سایت می باشد. اما این موارد به سئوی داخلی سایت مربوط می شود. در کنار سئوی داخلی مفهمومی به نام سئوی خارجی نیز وجود دارد که نیازمند توجه ویژه است. کار بر روی سئو خارجی سایت خیلی حساس تر از سئو داخلی است چرا که با کوچکترین اشتباه ممکن است سایت شما از طرف گوگل جریمه شود و رتبه های خود را در نتیج از دست دهد در نتیجه ورودی گوگل شما به صفر برسد.
پس از سئو و بهینه سازی وب سایتتان یا خرید پوسته وردپرس بهینه سازی شده شما می توانید در لینک اول گوگل و یا موتورهای جست و جوی دیگر قرار بگیرید. اما همچنان باید فعالیت های صحیح خود را ادامه دهید تا بتوانید جایگاه خود را در همان لینک های اول حفظ کنید.
نقش سئو در بازاریابی برای کسب و کار شما به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست و توجه به آن می تواند به موقعیت بی نظیر برای شرکت و کسب و کار شما ایجاد کند.
سئو باعث افزایش دسترسی‌پذیری به وب‌سایت شده و این افزایش نرخ ترافیک، منجر به بهبود رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو و افزایش احتمال فروش محصولات خواهد شد. برای همین منظور، سعی کنید که حتما در خرید پوسته وردپرس خود دقت کنید و بوسته ای بهینه سازی شده انتخاب کنید و پس از آن از یک متخصص جهت بهینه‌سازی وب‌سایت خود استفاده کنید. در واقع چنان چه در خرید پوسته وردپرس خود دقت نکنید و یا در کد نویسی وب سایت از کدهای بهینه استفاده نکنید فعالیت های بعدی شما هرچند که با اصول سئو مطابقت داشته باشد، بازهم نتیجه مفیدی در بر نخواهد داشت.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112