02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

معایب استفاده از المنتور

معایب استفاده از المنتور این روزها برای خیلی از افراد تبدیل به یک چالش شده استو از طرفی ساختن سایت با المنتور بسیار راحت و اسان است و از طرفی معایبی دارد که اشخاص از میان این دو باید یکی را انتخاب کنند.

برای این که معایب استفاده از المنتور را بدانیم ابتدا باید بدانیم المنتور چیست و دقیقا به چه کار می آید.

 

معایب استفاده از المنتور

معایب استفاده از المنتور

المنتور چیست؟

درپاسخ به این سوال که المنتور چیست؟باید گفت یک افزونه صفحه ساز وردپرسی قابل ویرایش یا متن باز(Open Source) است که بواسطه گروه Pojo Me Digital LTD که در زمینه گسترش افزونه و پوسته های وردپرس کار می کنند گسترش داده شده است و بدون هزینه در محفظه وردپرس وجود دارد.

این صفحه ساز، یکی از افزونه هایی است که به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به کد نویسی سایت وردپرسی تان را بسازید کنید(اگرچه معمولا بمنظور داشتن برترین طرح ها، اندکی کدنویسی هم نیاز است )

از دیگر توضیحاتی  که در رابطه به سوال المنتور چیست؟می توان گفت این است که درحقیقت برای گسترش قابلیت های ویرایشگر پیش فرض(اولیه) وردپرس مورد استفاده قرار می‌گیرد.درصورتی که شما بخواهید طراحی قسمتی از سایت رابا المنتور انجام دهید  با صفحه ای متمایز از  ویرایشگر اولیه  وردپرس روبه رو خواهید شد که شاخص  های موردنیاز برای طراحی مدنظرتان را در اختیار شما قرار داده است.

از  مهم ترین ویژگی های المنتور، این است که شما این امکان را دارید تا درعین حال که تغییراتی را  روی سایت اجرا می کنید، سرانجام آن را مشاهده کنید و دیگر نیاز نیست  بین صفحه طراحی و صفحه پیش نمایش جا به جا باشید.

علی رقم  تغییرات گفته شده به طور لحظه ای در صفحه اجرا می‌شوند( مثلا شما به آسانی با Drag و Drop این امکان را دارید تا ویجت مدنظرتان  را وارد صفحه کنید و درست همان جا  تغییرات را ببینید). این قابلیت ها، شرایط را برایتان ساده تر می کند  تا این امکان را داشته باشید که طراحی سریع تر و آسان تری داشته باشید.

ممکن است این سوال برایمان پیش بیاید که رابط کاربری المنتورچیست؟  باید گفت ، رابط کاربری المنتور صفحه ساز چندان پیچیده ای نیست، تا حدی که برای مسلط شدن به قسمت های گوناگون آن زمان طولانی ای لازم  نیست. المنتور، تقریبا سه سال به شمار بیشتر از 4 میلیون نصب رسیده است که این موضوع نشان دهنده  توانمندی و مرغوبیت آن است.

تا اینجا با المنتور چیست؟ آشنا شدیم و حالا با پیش زمینه ای که داریم به سراغ معایب استفاده المنتور می رویم، تا آن هارا مورد بررسی قرار دهیم.از شما می خواهم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معایب استفاده از المنتور

باتوجه به توسعه چشمگیر  این صفحه ساز و همچنین قابلیت های فوق العاده ای که در هر به روز رسانی به آن افزوده می‌شود در کنار استفاده آسان از آن ، پیداکردن یک نقطه ضعف کار راحتی نیست. ولی در ادامه  به بررسی بعضی ازمعایب این صفحه ساز می‌پردازیم.

مدل لینک ها

المنتور به شما این امکان را نمی‌دهد که مدل لینک های صفحات خود را به سلیقه ی خودتان ادیت کنید که آن را از پوسته پویای شما بهرمند  می شود.اگرچه شما این امکان را دارید تا با افزودن  کدهای CSS قابل سفارش ، مدل ها را به سلیقه خودتان  ویرایش کنید.

تغییر ویجت ها

شما این اجازه را ندارید که بمنظور داشتن ویجت های سلیقه ای ، ویجت هایی که در صفحه ساز هستند را بطور مستقیم تغییر یا وایرایش کنید.

مثلا این امکان را ندارید که با ویرایش ویجت “فهرست آیکن” یک ویجت باب طبع خودتان  برای خود بسازید.

نتیجه گیری

امروزه ، ارتقاء وب سایت ها   را می توان تا حد زیادی مرهون وردپرس و افزونه های قابل استفاده آن بود وردپرس بسیار توانمند بوده و  بدون هزینه ارائه شد. همین دو خصوصیت موجب شد تا اکثر افرادی که برای طراحی سایت سرمایه لازم را نداشتند، ازامکانات سیستم مدیریت متن وردپرس کمک گرفته و یک وب سایت جامع و فوق العاده برای خود راه اندازی کند.

اگر شما جزء کسانی هستید که برای سایت وردپرسی خود به دنبال وبسایت تحت وردپرس هستید می توانید به سایت کیان تم مراجعه کنید و باتوجه به اینکه سایت ها یک هدف مشترک به عنوان سئوی بالا دارند، از این رو با استفاده از قالب وردپرسی شرکتی در کیان تم که به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. کیان تم قالب وردپرس ایرانی را به صورت تضمینی در اختیار شما قرار می دهد.قالب وردپرس حرفه ای را با کیان تم تجربه کنید.

کیان تم با ارائه قالب رسمی وردپرس هر نیاز و سلیقه ای را پاسخگو است.و با وجود افکت های جذاب ظاهری پوسته وردپرس ایرانی ،باعث شده است تایم بیشتری را در سایت باشید.

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112