02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

کار با نرم افزار لست پس بعد از انتخاب قالب وردپرس

زمانی که برای ارتقا کسب و کار خود تصمیم می گیرید یک وب سایت راه اندازی کنید، اولین کاری که می بایست انجام دهید انتخاب یک قالب وردپرس مناسب برای موضوع کسب و کار شماست. با انتخاب یک قالب وردپرس خوب اقدام به راه اندازی سایت می کنید و پس از آن چیزی که برای شما دردسر آفرین می شود حفظ نام کاربری و کلمه عبورهای متعددی است که از این پس باید با آنها سروکار داشته باشید. برای حل این مشکل یک نرم افزار به نام لست پس به شما کمک می کند. ما در کیان تم به اکثر مشتریان که قالب وردپرس حرفه ای خود را از ما تهیه می کنند کار با نر افزار لست پس را توصیه می کنیم.

کار با نر افزار لست پس

کار با نر افزار لست پس

شیوه کار با نرم افزار LastPass

ثبت اطلاعات سایت

وقتی که شما می خواهید  در یک خدمات اینترنتی جدید و ساخت یک حساب کاربری عضو شوید ،نرم افزار LastPass بطور هوشیار بخش مربوط به انتخاب رمزعبور را می شناسد و به عنوان پیشنهاد در اختیارتان قرار می‌دهد که از آپشن خاصش بمنظور گزینش یک رمزعبور تک و قوی استفاده کنید.

برای کار با نر افزار لست پس شما این امکان را دارید که میزان پارامترهای استفاده شده در رمزعبور ساختگی را تعیین کنید.

Allow All Charecter Types ادغامی نامنظم از مدل های مختلف پارامترهایی که انتخاب کرده‌اید را ایجاد خواهد کرد و Make Pronounceable رمز عبوری ساده تر و راحت تر برای به یاد داشتن را ایجاد می‌کند.

در طی آن می‌توانید مدل پارامتر استفاده شده در رمزعبور را از بین کلمات لاتین بزرگ، کلمات لاتین کوچک، اعداد و پارامترهای منحصربه فرد انتخاب کنید. در بخش بعد، از شما شوالی می پرسند که چند عدد در رمزعبور ایجاد شده وجود داشته باشد.

اگر گزینه Avoid Ambiguous Charecters، را انتخاب کنید، ابزار از استفاده کردن پارامترهای مشابه هم مانند عدد صفر و حرف O یا عواملی از این قبیل که امکان دارد در درجه اول صحیح تعیین مشخص نشوند، پیشگیری خواهد کرد.

شما قادر هستید چندین بار دکمه Generate را فشار دهید و رمزعبوری دلخواهتان را انتخاب کنید. وقتیکه دکمه Use Password را برگزینید، رمزعبور انتخابی به  طور اتوماتیک در قسمت های مربوط به انتخاب رمزعبور و همیطور تکرارش ، ثبت خواهد شد.

در این گام شما قادر هستید با انتخاب  دکمه‌ی Save Site، محتوای حساب کاربری جدیدی که ایجاد کرده اید را به گنجینه نرم افزار LastPass بیفزایید .

شما این امکان را دارید تا  زمان نگهداری اطلاعات یک سایت درنرم افزار LastPass تیم مخصوصی را هم جهت حساب کابری ذکرشده انتخاب کنید یا شرحی در درباره آن بنویسید. به عنوان مثال می‌توانید حساب‌های کاربریتان را بر اساس موضوع یا مدل استفاده شان تیم بندی کنید تا نظارت و دستیابی به آن‌ها راحت تر شود.

امت درصورتی که در سایتی از قبل عضو شده‌اید و تمتیل دارید آن را به گنجینه خود درنرم افزار LastPass بیفزایید، قادر هستید این کار را به دو روش انجام دهید: روش خودکار و روش دستی

روش خودکار در نرم افزار لست پس

در روش خودکار بعد از واردشدن به حساب کاربری مدنظر، نواری به رنگ آبی در قسمت بالای پنجره می بینید  که علاوه بر ارائه نبود این سایت در گنیجنه فعلی، از شما سوال می کند که آیا می خواهید آن را به فهرست سایت‌های نگهداری شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار LastPass ثبت کنید؟

سه آپشن مقابل شما وجود دارد. اگر گزینه‌ی Save Site، انتخاب کنید محتوای حساب کاربری ذکرشده در گنیجنه نرم افزار LastPass افزوده خواهد شد تا دفعات بعدی احتیاجی به ورود دستی آن‌ها نداشته باشید. گزینه‌ی Never از نگهداری اطلاعات ورود و سوال دوباره در بازدیدهای بعدی پیشگیری خواهد کرد و گزینه‌ی Not Now هم سوال ذکرشده را به مراجعه بعدی شما واگذار خواهد کرد.

روش دستی در نرم افزار لست پس

احتمال دارد بعضی مواقع نرم افزار LastPass این نوار به رنگ آبی را بطور اتفاقی نشان ندهد. حتی اگر شما قصد داشته  باشبد سایت/‌سایت‌های مدنظرتان را بدون هیچ ورودی به حساب‌کاربری‌شان، به گنجینه LastPass بیفزایید.

در این حالت بایستی از نوار ابزار آیکون برنامه را انتخاب کنید  و از بخش Tools گزینه‌ی AddSite را انتخاب کنید. و بعد اطلاعات مدنظر از قبیل آدرس سایت، نام کاربری و رمزعبور  را تایپ کنید و درنهایت save را بزنید.

کار با نر افزار لست پس بسیار ساده است و می توانید اکستنشن آن را بر روی مرورگر کروم و یا فایرفاکس داشته باشید.

 

 

 

 

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112