02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

3 مرحله اصلی برای جذب مخاطب از طریق قالب وردپرس

با بررسی سایت‌های شرکتی موجود می‌توان دریافت که استفاده از قالب شرکتی وردپرس برای راه اندازی سایت تجاری، در رتبه اول قرار گرفته است. این پلتفورم کم خرج و بی دردسر، از آن جایی که کارایی قابل قبولی از خود نشان داده، می‌تواند گزینه ای مطمئن برای کسب و کار شما باشد. اما با این وجود قالب وردپرس حرفه ای تنها راه حل برای دستیابی به نتیجه رضایت بخش نیست و لازم است مراحل مختلفی طی شود. هرچند که استراتژی های جذب مخاطب برای سایت های مختلف، متفاوت است اما می‌توان به عنوان یک فاکتور کلی مراحلی بیان شود.
در این مقاله به بررسی 3 مرحله اصلی برای جذب مخاطب از طریق قالب وردپرس می‌پردازیم. البته منظور ما از قالب وردپرس قالبی است که توسط طراح کدنویسی شده و قالب‌های رایگان و بی هویت نمی‌تواند اثربخشی لازم را داشته باشد.

3 مرحله اصلی برای جذب مخاطب از طریق قالب وردپرس

ابتدا کارایی قالب وردپرس، سپس زیبایی !
شاید کمی عجیب به نظر برسد اما متاسفانه برخی افکت‌های زیبایی در قالب وردپرس تاثیر منفی در کارایی آن دارد. برای مثال اسلایدر بزرگ گرافیکی با عکس‌های باکیفیت و یا وجود گزینه‌های دسترسی سریع ممکن است تاثیر منفی در سرعت قالب و یا ریسپانسیو آن داشته باشد. بنابر این لازم است کارایی قالب بر دیگر ویژگی ها ارجحیت داشته باشد و کلیه موارد اساس کاربر پسند بودن را رعایت کند. البته این بدان معنا نیست که زیبایی قالب تنها با محدود کردن افکت‌های گرافیکی قابل انجام است. در مرحله دوم با در نظر گرفتن سلیقه مخاطب ایرانی و ایجاد ظرافت‌های مدرن، قالب وردپرس خود را برای جذب مخاطب آراسته نمایید.

داشتن یک قالب وردپرس ایرانی میتواند با این مورد کمک زیاد داشته باشد.

در معرض نیاز مشتری قرار بگیرید !
چیدمان قالب وردپرس و پیکربندی صحیح آن چیزی است که باید با بررسی دقیق نیاز مخاطب انجام شود. برای مثال سایت شرکتی که فیلد معرفی آن بیشتری بازدید را دارد، باید قسمت مربوطه را در قسمتی مناسب و در دسترس تعبیه کند. همچنین کسب و کارهای تشریفاتی باید قالبی داشته باشند که در نگاه اول، نمونه کار و فعالیت واقعی آن به نمایش مخاطب در بیاید. بنابر این برای چیدمان قالب وردپرس سایت خود فکری اساسی کنید.

محتوای متنی و تصویری را با قالب وردپرس خود هماهنگ کنید !
فارق از بحث کیفیت محتوا و حرفه ای بودن آن، هماهنگی لازم قالب و محتوا را به خوبی به انجام برسانید. درواقع هماهنگی رنگی و تناسب ابعاد موضوعی است که توسط اکثر قالب های وردپرس رعایت نمی‌شود. اگر محتوای سایت شما بیشتر متنی و طولانی است، بخش بلاگ وردپرس باید تناسب لازم را برای نمایش موثر محتوا داشته باشد. همچنین محتوای تصویری باید در قابی با اندازه مناسب قالب به نمایش در بیاید تا نتیجه بخش باشد. همچنین وجود قابلیت‌های خاص قالب مانند بخش آخرین مطالب، مطالب مرتبط و یا بخش خبرنامه، کمک شایانی به اثر بخشی محتوای منتشر شده می‌کند.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112