02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تست رایگان قالب وردپرس

تست رایگان قالب وردپرس:  3 روز تست رایگان هر یک از قالب های کیان تم بدون محدودیت امکانات و دسترسی ها : شما میتوانید بدون پرداخت هزینه قالب وردپرس مورد نظر خود را برای مدت 3 روز تست کنید و با پنل مدیریت قالب آشنا شوید تا متوجه شوید که به راحتی میتوانید هر یک از قالب های کیان تم را خریداری کنید و آن را شخصی سازی کنید.

روال کار به این شکل است که شما قالب مورد نظر را انتخاب میکنید و فرم مربوط به تست رایگان قالب وردپرس که در پایین این صفحه وجود دارد را پر میکنید سپس قالب برای شما بر روی یک دامنه از دامنه های کیان تم راه اندازی میشود و مشخصات پنل قالب وردپرس برای شما ارسال میشود و میتوانید با آن کار کنید مدیریت قالب بسیار ساده بوده و پس از تست در هر مرحله ای میتوانید اقدام به خرید قالب وردپرس مورد نظر خود کنید و ما قالب را برای شما بر روی هاست و دامنه شما نصب میکنیم. و شما میتوانید از این پس تمام تغییرات را بر روی سایت خود انجام دهید.

هدف از ارائه تست رایگان قالب وردپرس این است که شما اطمینان حاصل کنید که به راحتی میتوانید با قالب وردپرس کار کنید و با تنظیمات آن مشکل نخواهید داشت.

جهت استفاده از تست رایگان قالب وردپرس فرم زیر را پر کنید.

 

[quform id=”2″ name=”تست رایگان قالب”]

 

پس از ایجاد دموی تست از قالب مورد نظر شما مشخصات ورود به پنل سایت برای شما ایمیل خواهد شد.

تست رایگان قالب وردپرس

تست رایگان قالب وردپرس

 

هدف ما از ارائه تست رایگان قالب وردپرس این است که به صورت کامل رضایت شما را جلب کنیم و به شما اطمینان دهیم که پنل مدیریت قالب بسیار کارآمد و ساده بوده و شما با هر مقدار اطلاعات در رابطه با مدیریت سایت میتوانید یک سایت را مدیریت کنید.

هدف ما جلب رضایت مشتریان و خرید قالب وردپرس با اطمینان از کار آمد بودن آن می باشد.

جهت مشاهده بزرگ ترین آرشیو قالب وردپرس (قالب وردپرس شرکتی) کلیک کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112