02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

افزایش دانش و ایجاد ارزش افزوده برای پیشبرد اهداف

افزایش دانش: ما در قرن 21 و در عصر ارتباطات زندگی می کنیم و انچه که می تواند موجب حیات و بالابردن کیفیت زندگی ما شود افزایش دانش است. دانش ما درهر کاری که می کنیم نقشی اساسی دارد. به عبارتی امروزه آنقدر پیشرفت تکنولوژی و تغییر شرایط زندگی سرعت گرفته است که ما تقریبا فرصت آزمون و خطا و کسب تجربه شخصی از آن را نداریم و اگر میخواهیم کاری انجام دهیم در ابتدای امر باید دانش نسبتا خوبی از کاری که انجام می دهیم کسب کنیم. دانش می تواند به شما در به دست آوردن پول بیشتر کمک کند، در ورزش شما را موفق‌تر کند، به شما این امکان را دهد که بهتر مراقب سلامتی خود باشید و هزاران سودمندی دیگر.

اگر می خواهید در کسب و کارتان موفق شوید باید تلاش کنید و در حوزه فعالیت خود تبدیل به یک فرد خبره شوید و بهترین باشید. به عنوان مثال اگر شما صاحب یک فروشگاه قالب وردپرس باشید هرچه دانش خود را در زمینه ی زبان های برنامه نویس، سئو و… به روزرسانی کنید کیفیت و کمیت فروشگاه قالب وردپرس شما بالاتر خواهد رفت و نتایج مطلوبتری کسب خواهید کرد.

افزایش دانش

افزایش دانش

درواقع همه‌ی افراد موفق در جهان بر این مسئله اشتراک دارند: آن‌ها دائما مطاله می‌کنند و بر دانش خود به صورت روزانه می‌افزایند.

اگر کسب دانش در حوزه فعالیت شما مشمول هزینه هایی می شود اطمینان داشته باشید که این یک سرمایه گزاری بلند مدت است و در نهایت امر منجر به کسب نتایج چند برابری می شود. ر واقع شما با فراگرفتن دانش بیشتر درمورد کاری که انجام می‌دهید می‌توانید بیشتر درآمد داشته باشید. مثلا هزینه کردن برای کسب دانش برنامه نویسی php برای صاحب یک فروشگاه قالب وردپرس در مقابل سودی که از ارائه قالب های وردپرس با کیفیت به دست می آورد بسیار ناچیز است. یا یک مربی فوتبال با آموختن تاکتیک‌های جدید می‌تواند موفق‌تر باشد و نام و آوازه او موجب دعوت شدن به تیم های برتری شود.

در اغلب سرمایه‌گذاری ها احتمال شکست و ثمر بخشیدن سرمایه‌گذاری برابر است اما در سرمایه‌گذاری در دانش اگر شما دانش مورد نظر را خوب انتخاب کنید احتمال شکست شما تقریبا صفر است. باید دانش را برای هدف مناسبی به کار گرفت تا موجب بهبودی نتایج شما شود. در واقع یک نقشه خوب هیچ گاه به ثمر نمی رسد اگر کسی آن را اجرا نکند.

راه کارهای پیشنهادی:

وزانه 30 دقیقه مطالعه کنید. با مطالعه یک کتاب و یا همچنین استفاده از روش‌های آموزش‌ مجازی، شما می‌توانید با صرف وقت و هزینه کم بر دانش خود بیافزایید.

زندگی‌نامه افراد موفق را مطالعه کنید.

به مقالات، مصاحبه‌ها، جداول آماری یا هر چیز دیگری که شما را در آنچه می کنید بهتر می‌کند دقت کنید.

از وضعیت فعلی که در آن هستید گزارش تهیه کنید و در آینده خودتان را با گذشته مقایسه کنید تا تاثیر افزایش دانش را مشاهده کنید و مصمم تر از قبل باشید.

دانش شما را از بقیه جدا می‌کند. اگر واقعا به آن عمل کنید؛ شما را به اندازه‌ای که می‌خواهید بالا خواهد برد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112