02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟ تولید محتوا به برنامه‎ریزی و نوشتن، طراحی تصویر و ویرایش مقالات برای وب سایت گفته می‎شود و معمولا به منظور بازاریابی دیجیتالی انجام می گیرد.
مهمترین عامل برای جذب مخاطب و مشتری، تولید محتوای موثر و کارآمد برای معرفی خدمات و کالاها در فضاهای مجازی است.
انواع تولید محتوا:
تولید محتوا در سایت‎ها انواع گوناگونی دارد. در این جا به توضیح 5 مورد می‎پردازیم:
محتوای متنی: رایج ترین و مهمترین نوع محتوا است. محتوایی که در آن از متون و مقالات استفاده می‎شود و به طور معمول کوتاه و مختصر است و پایه و اساس محتواهای وب‎سایت است.
محتوای صوتی یا پادکست: این نوع محتوا به دلیل داشتن فایل‎های صوتی برای یادگیری بهترین گونه است و به راحتی می‎توان در ماشین و با هندزفیری و در هر جایی از آن استفاده نمود. محتواهای رادیویی از این دسته هستند.
محتوای اینفوگرافیک: در هنگام جست‎وجوی سایت‎ها، محتواهایی که کوتاه هستند اما جذابیت گرافیکی و بصری دارند، بسیار تاثیرگذارتر و مفیدتر هستند و مخاطبان بیشتری را به خود جلب می‎کند.
محتوای ویدیویی: محققان بر این باور هستند که محتواهای ویدیویی چند برابر بیشتر از محتوای متنی در مغز انسان امکان پردازش دارند. از ویژگی‎های محتوای ویدیویی می‎توان به اشتراک گذاری در سرعت بالا، توانایی بالا در بیان مفاهیم اشاره کرد.
محتوای پست‎های وبلاگ: برای دیده‎شدن برندها و بازاریابی بهترین نوع محتوانویسی محسوب می‎شود. ویژگی وبلاگ‎نویسی این است که سابقه فعالیت و انتشار محتوا برای همیشه ثبت می‎گردد.
تولید محتوای سایت:
محتوا، آهن ربای وب سایت شما و به طور مسلم بهترین ابزار در کمک به دستیابی به اهداف بازاریابی شرکت شما است. داشتن استراتژی محتوا بسیار مهم است و برنامه‎های شما را در زمینه تولید نوع محتوا و مکان و زمان آن راهنمایی می‎نماید. محتوا دلیل بازدید افراد از وب سایت شما است و هرگونه طراحی مجدد باید با رویکرد محتوای اول انجام شود.
تولید محتوای اینستاگرام:
تولید محتوای اینستاگرام می‎تواند مشکل باشد. ارائه مفاهیم و سپس یافتن تصاویر مناسب برای تقاضاتون آسان‎تر از انجام آن است. یک پلتفرم کاملا بصری است و کمپین‎های بازاریابی موفق در شبکه‎های اجتماعی به شدت وابسته به تصاویر چشم نواز و جذاب هستند.
تولید محتوای تلگرام:
تولید محتوای تلگرامی یک برنامه پیام‎رسان محبوب است که طی سال‎های گذشته به تدریج مورد توجه بازاریابان قرار گرفت و یک ابزار عالی برای بازاریابی و تماس مستقیم برندهای تجاری با مشتریان خود است.
تولید محتوای یوتیوب
کاربران زیادی در سراسر دنیا وقت زیادی را برای تماشای یوتیوب در طول روز می‎گذارند. یوتیوب نسبت به سایر شبکه‎های اجتماعی از مخاطبین بیشتری برخوردار است. تولید محتوا در یوتیوب می‎تواند بدون محدودیت تعداد انجام شود.
تعرفه تولید محتوا:
تعرفه تولید محتوا به عواملی مختلفی بستگی دارد و نمی‎توان نرخ ثابتی برای آن تعیین کرد، کاربران عزیز می‎توانند برای اطلاع از تعرفه‎ها با همکاران ما تماس حاصل نمایند.
نمونه تولید محتوا

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112