02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن، در فن‎آوری اطلاعات، برنامه‎ای نرم‎افزاری است که روی کامپیوتر یا گوشی شما اجرا می‎شود. اپلیکیشن برای کمک به افراد در انجام فعالیت‎های طراحی شده است. بسته به فعالیتی که برای آن طراحی می‎شود، یک اپلیکیشن می‎تواند متن، اعداد، صدا، گرافیک و ترکیبی از این عناصر را دستکاری کند.
مرورگرهای وب، برنامه‎های ایمیل، پردازنده‎های کلمه، بازی‎ها و برنامه‎های کاربردی همگی اپلیکیشن هستند. واژه اپلیکیشن به این دلیل به کار می‎رود که هر برنامه دارای یک اپلیکیشن خاص برای کاربر است. اپلیکیشن‎ها از سیستم عامل کامپیوتر و سایر برنامه‎های پشتیبانی کننده برای عملکرد استفاده می‎کنند.
اپلیکیشن سایت ورد پرسی
اپلیکیشن وردپرسی با تمام قالب‎های وردپرس همخوانی دارد و برای سایت‎های شخصی، دانلود موزیک و ویدیو که با وردپرس طراحی می‎شوند، مناسب است. کاربرد وردپرس باعث افزایش بازدید سایت و درآمد می‎شود.
انواع اپلیکیشن:
اپلیکیشن‎ها برای برآورده‎سازی نیاز کاربران می‎توانند از جهات مختلف متفاوت باشند؛ از جمله نحوه ساخت، استفاده از چه بستری، منبع آزاد یا اختصاصی و یا برای کدام بازار استفاده می‎شوند. انواع اپلیکیشن عبارت است از:
1- اپلیکیشن‎های بومی(Native): چنین اپلیکیشن‎هایی منحصرا برای یک سیستم عامل موبایل ساخته می‎شوند. اپ ساخته شده برای سیستم هایی مانند اندروید، ios، تلفن ویندوز، سیمبین، Blackberry نمی تواند در سیستم عامل دیگری به غیر از سیستم مورد استفاده قرار بگیرد.
2- اپلیکیشن‎های ترکیبی (Hybrid): آنها با استفاده از فن‎آوری‎های وب چند پلتفرمی ساخته می‎شوند. این اپ‎ها به طور عمده برنامه‎های وب سایت هستند.
3- اپلیکیشن‎های وب: اپلیکیشن‎های نرم افزاری هستند که کارکردی شبیه به اپ‎های بومی دارند. اپلیکیشن های وب از یک مرورگر برای اجرا استفاده می کنند و با JavaScript، HTML5 یا CSS نوشته می‎شوند.
اپلیکیشن سایت فروشگاهی:
امروزه فروشگاه اینترنتی عرضه و تقاضای محصولات را برای صاحبان کالا و مشتریان بسیار آسان ساخته است. داشتن اپلیکیشن سایت فروشگاهی بسیار مفید و کارآمد است و این امکان را برای صاحبان مشاغل ایجاد می‎کند که مشتریان بیشتری را جذب محصولات خود نمایند.
اپلیکیشن سایت شرکتی:
شرکت‎هایی که به دنبال پیشرفت و درآمدزایی بیشتر هستند، ملزم به طراحی سایت و ثبت شرکت هستند. در واقع با ایجاد برند و لوگوی مربوطه و نمایش حوزه‎های فعالیت و امکانات و خدمات خود و درج آدرس و شماره تماس به جذب مشتری بیشتر کمک می‎کنند.
تعرفه طراحی اپلیکیشن:
تعرفه طراحی و تولید اپلیکیشن به عوامل مختلفی نظیر نوع موارد درخواستی کارفرما و مدت زمان مورد نیاز برای طراحی بستگی دارد و نمی‎توان نرخ ثابت تعیین کرد. شما می‎توانید برای اطلاع ازتعرفه‎ها به سایت ما مراجعه نمایید و با همکاران ما تماس حاصل کنید.

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112