02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

بهنیه سازی سایت و سئو

بهینه‎ سازی سئو سایت : سئو مخفف بهینه‎سازی موتور جست‎وجو است. سئو به سایت شما کمک می‎نماید تا بیشتر کشف شود. وقت مشتریان بالقوه عبارات مربوط به نام تجاری شما را جست‎وجو می‎کنند، شانس بیشتری برای کشف وب سایت شما دارند.
دلایل موردنیاز برای بهینه‎سازی وب سایت
دلایل زیادی برای یادگیری نحوه بهینه‎سازی به منظور تبدیل و سئو به طور همزمان وجود دارد. ابتدا باید بدانید آنها چگونه با یکدیگر کار می‎کنند تا یک سایت کم بارتر و کارآمدتر ایجاد نمایند. بیایید به چند دلیل خاص برای بهینه‎سازی سریع سایت و بهینه‎سازی مداوم سایت خود در طول زمان توجه کنیم:
1- وب سایت خود را برای مخاطبان خاص خود مفید و سودآور نمایید:
گاهی اوقات موتور جست‎وجو بهترین محتوای خود را رتبه بندی نمی‎کند. بهترین محتوا را برای مخاطبان خود ارائه بدهید. محتوایی که ارزش قابل توجهی دارد را در اولویت قرار بدهید.گوگل بیش از 200 سیگنال رتبه بندی برای تصمیم گیری در مورد محتوای موجود در صفحه اول نتایج موتور جست‎وجو استفاده می‎کند. الگوریتم به علائمی توجه دارد که یک صفحه وب خاص اطلاعاتی را که جست‎وجو می‎کنند به جست‎وجوگران می دهد.
وقتی روی سئو تمرکز می‎نمایید، کلمات کلیدی معنای اصلی و پنهان مربوط به قصد جست‎وجو را انتخاب می‎نمایید. اگر وب سایت خود را برای تبدیل بهینه نمایید، بر هدایت بازدیدکنندگان به سمت هدفی خاص تمرکز می‎کنید و رابطه بهتری بین سایت خود و موتورهای جست‎وجو ایجاد می‎کنید.
2- ترافیک ارگانیک خود را رشد بدهید:
یک تجارت متوسط حدود 1درصد از کل درآمد خود را صرف تبلیغات می‎کند. جذب ترافیک ارگانیک از طریق سئو رایگان است. برای توسعه و تبلیغ محتوا باید هزینه کنید. جست‎وجوی ارگانیک تقریبا 15درصد بسته می‎شود، درحالی که جست‎وجوی پولی کمتر از 2درصد بسته می‎شود.
3- از ترافیک موجود استفاده نمایید:
یادگیری نحوه بهینه‎سازی وب سایت شما برای مکالمات نیازمند این است که تجربه کاربران را دریابید و اینکه چگونه به سایت شما هدایت می‎شوند. شما می توانید بازدیدکنندگان را تشویق نمایید که شما را در موارد اجتماعی دنبال کنند، از صفحات محصول خود بازدید کنید و پست های وبلاگ خود را بخوانند.
4- وب سایت خود را وادار به کارکرد بیشتر کنید
شما می خواهید مخاطبان شما در مقیاس های بیشتری ظهور یابند. برای انجام این کار، شما باید مخاطبان خود را از نزدیک مورد بررسی قرار بدهید و آنچه را که آنها نیاز و انتظار دارند، به آنها ارائه بدهید.
نحوه بهینه‎سازی وب سایت برای سئو:
1. همه اطلاعات وب سایت خود را تجزیه تحلیل نمایید.
2. تحقیقات کامل درباره کلمات کلیدی انجام بدهید.
3. محتوای طولانی و پربار تولید کنید.
4. برای سئو در صفحه و خارج از صفحه بهینه شوید.
5. وب سایت را برای گوشی موبایل بهینه‎سازی نمایید.
6. به صفحات سرعت ببخشید.
7. بک لینک باکیفیت دریافت کنید.

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112