02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

ایده های خلاقانه برای راه اندازی یک کسب و کار به کمک وب سایت

ایده خلاقانه: طی مطالب منتشر شده ی قبلی از موقعیت عالی که یک کسب و کار آنلاین می تواند برای شخصی ایجاد کند صحبت کردیم و حتی درباره راه های موفقیت در این مسیر نیز مطالبی را منتشر کردیم.می توان در نظر گرفت که همگان با اهمیت راه اندازی یک کسب و کار آنلاین آشنا هستند. حال باید چه کنند؟ این مسئله ایست که کمتر به آن پرداخته شده است. بسیاری از افراد نیاز به داشتن یک کسب و کار آنلاین را کاملا درک می کنند اما گیج و سردرگم هستند و نمی دانند با چه ایده خلاقانه ای وارد دنیای وب سایت و فعالیت مجازی شوند. شاید بسیاری از افراد ایده های خیلی خلاقانه ای داشته باشند و وقت جهت ساخت این ایده ها و توسعه آن را نداشته باشند. گاهی یک جرقه کوچک می تواند پتانسیل نهفته فراوانی داشته باشد. این مقاله با هدف پیشنهاد دادن ایده های خلاقانه ی راه اندازی وب سایت تدوین شده است که می تواند جرقه باشد برای باز شدن ذهن افراد !

ایده خلاقانه وب سایت

ایده خلاقانه وب سایت

1- وبلاگ شخصی : شما می توانید یک وب سایت با بهترین قالب وردپرس ایجاد کنید و اقدام کنید به انتشار مطالب سرگرم کننده و آموزنده و یا نوشتن خاطرات زندگی خود با سبکی جذاب! از یک وب سایت شخصی هم جهت به اشتراک گذاشتن تجربه های شخصی می توان استفاده کرد و هم در جهت معرفی تجارب کاری و ایجاد یک رزومه کاری!! یک وب سایت شخصی که شامل تجارب کاری شماست موجب دسترسی صاحبان سرمایه به رزومه و نحوه فعالیت شما می شود و قطعا موقعیت های شغلی منحصر به فردی را به عنوان پیشنهاد دریافت خواهید کرد.

2- وب سایت آموزشی: اگر در زمینه خاصی توانایی آموزش دارید وب سایت خود را با همان موضوع راه اندازی کنید. در یک وب سایت که با بهترین قالب وردپرس ظراحی شده است به آسانی محتوای آموزشی خود را انتشار دهید و حتی پکیج های آموزشی خود را فروش برسانید.

ایده خلاقانه

ایده خلاقانه

3- وب سایت بررسی و تحلیل:یک ایده خلاقانه دیگر وب سایت بررسی و تحلیل است. کافی است روی موضوع خاصی تمرکز کنید و به صورت مدام پیگیر خبرها و اطلاعات در آن زمینه باشید سپس یک تحلیل و جمع بندی انجام دهید و نتایج را در وب سایت خود منتشر کنید. مثلا امروز بسیار از افراد برای خرید و فروش دلار و سکه به خبرها و تحلیل های این بازار احتیاج دارند اگر وب سایتی این تحلیل ها را آماده و منتشر کند قطعا طرفداران بسیاری خواهد داشت.

4-سایت عکس: یک سایت بسازید. یک دوربین تهیه کنید. از موضوعات مختلف عکاسی کنید و به صورت دسته بندی شده در سایت خود انتشار دهید. چنین سایتی هم برای افرادی که به دنبال ماجراجویی هستند جالب است و هم برای افرادی که صاحب یک وب سایت هستند و برای تولید محتوای خود نیاز به عکس های به روز و با کیفیت دارند.

5- وب سایت هنری: اگر اهل هنر هستید به سادگی با استفاده از بهترین قالب وردپرس که نمونه های آن در کیان تم موجود می باشد آثار خود را در سراسر جهان به فروش بگذارید.

6- وب سایت فروش فایل: می توانید وب سایت راه اندازی کنید و هر فایل مفیدی که به دستتان می رسد به فروش بگذارید. از جزوه های دانشگاهی گرفته تا نرم افزارهای مفید! حتی می توانید برای سایرین نیز امکان عضو شدن فراهم کنید تا بتوانند فایل های خود را روی سایت شما به فروش بگذارند و شما نیز در در آمد حاصل از فروش آن ها سهیم شوید.

7-وب سایت تبلیغاتی: ما همیشه به تبلیغات نیاز داریم. می توانید وب سایت بسازید و در دسته بندی های مختلف انواع تبلیغات ها را ارائه دهید. چنین وب سایتی به ویژه برای تبلیغات پیج های اینستاگرام و تلگرام می تواند  مفید باشد.

8- وب سایت گالری: در یک وب سایت گالری می توانید پوسترهای قاب گرفته ای را به فروش برسانید که افراد طبق دکوراسیون خود سفارش می دهند. شما می توانید تصاویر را منتشر کنید و قاب های مختلفی را در نظر بگیرید و طبق سفارش مشتری تابلو ها را آماده و ارسال کنید.

9-وب سایت مشاوره: اگر در زمینه خاصی تحصیل کرده اید و یا مطالعات کافی جهت ارائه مشاوره در زمینه ای دارید همین حالا اقدام به راه اندازی وب سایت و ارائه راهنمایی به افرادی کنید که نیاز به مشاوره با شما دارند.

10- سایت نمایندگی هاست: با یک سرمایه ی اولیه نماینده هاست شوید و سرویس های مختلف رو به توسعه دهندگان وب ارائه کنید.

یک اشتباه بزرگ:

عده ای تصور می کنند طراحی سایت هزینه ای گزاف است و زمانی که پیج اینستاگرام و کانال تلگرام به صورت رایگان وجود دارد چرا باید برای داشتن یک وب سایت سرمایه گذاری کرد. بیایید تصور کنید که کسب و کار خود را با استفاده از یک پیج اینستاگرام راه اندازی کرده اید، مخاطب خود را جذب کرده اید و به تازگی به درآمد رسیده اید و نتیجه زحمات خود را می بینید! برای از بین رفتن تمامی زحمات شما فقط کافیست اینستاگرام به هر دلیلی از دسترس خارج شود! آنگاه شما دیگر هیچ دسترسی به مخاطبین و طرفداران خود نخواهید داشت و باید از نو شروع کنید. اما یک وب سایت متعلق به خود شما و ایده خلاقانه شماست و هرمشکلی که در آن به وجود بیاید قابل جبران و بازیابیست.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112