02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

مزیت استفاده از قالب وردپرس

استفاده از وردپرس در سال های اخیر بسیار همه گیر شده و هر ساله به کاربران این سیستم مدیریت محتوای، افزوده می شود. در واقع بیشترین متقاضیان سیستم وردپرس، شرکت ها و مجموعه های تجاری با محتوای متن محور بوده چراکه وردپرس قابلیت های منحصر به فردی برای نمایش و انتشار متون و همچنین رقابت پذیری بالایی دارد. در این میان استفاده از قالب های وردپرس نیز پیشرفت چشم گیری داشته و متقاضیان زیادی از پوسته های وردپرسی برای راه اندازی کسب و کار و شکل دهی برند خود در فضای مجازی استفاده می نمایند. در این مقاله به بررسی مزیت استفاده از قالب وردپرس پرداخته و نکات کلیدی برای خرید قالب وردپرس را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید ..

مزیت استفاده از قالب وردپرس

راه اندازی و استفاده آسان:
در واقع مهم ترین وجه استفاده از قالب های وردپرسی، استفاده آسان و بدون دردسر آن است. قالب های وردپرسی در صورتی که طراحی استاندارد و مناسبی داشته باشند، امکاناتی مانند تغیر رنگ، تغیر و جابجایی باکس و .. را در اختیار کاربر قرار می دهد. البته این مزیت مختص قالب هایی است که توسط طراح از صفر تا صد طراحی شده و این امکانات برای آن تعریف شده باشد. لازم به ذکر است کلیه قالب های کیان تم این ویژگی را دارند.
امکان ایجاد امنیت بالا:
قالب های وردپرسی که توسط طراحان حرفه ای طراحی شوند، از امنیت بالای برخوردارند. در واقع یکی از اصلی ترین نیاز های شرکت های متقاضی وب سایت، امنیت و حفاظت از اطلاعات بوده و قالب های وردپرسی نیز با طراحی دقیق و اعمال تدابیر مناسب، سایتی ایمن را در اختیار مجموعه قرار می دهند.

قابلیت ایجاد سرعت لود بالا:
یکی از مولفه هایی که کاربران بیشترین توجه را به آن دارند بدون شک سرعت لود و بارگزاری صفحه است. همچنین یکی از شاخصه های رقابتی در نتیجه جستجو در موتورهای جستجوگر و به عبارتی سئو سایت، سرعت لود می باشد. قالب های وردپرسی استاندارد از لحاظ سرعت لود در رتبه قابل قبولی قرار خواهند گرفت. البته این مورد هم بستگی به کدبندی صحیح طراح و ساخت استاندارد قالب دارد که خوشبختانه قالب های کیان تم از لحاظ سرعت عملکرد فوق العاده ای دارند.
سئوی رقابتی :
بحث سئو و رقابت پذیری در نتایج جستجوی گوگل که یکی از مهم ترین اهداف مجموعه های شرکتی است، در قالب های وردپرسی در صورت ایجاد بستره مناسب توسط طراح، پتانسیل بالایی داشته و می تواند عایدات فراوانی را از این طریق به مجموعه برساند. تیم طراحی کیان تم تاکید بسیاری بر این ویژگی کلیدی داشته و شناسه اصلی کیان تم نیز بر پایه سئوی رقابتی قالب ها شکل گرفته است.

کلام آخر ….
در مجموع توان بالای قالب های وردپرسی در جلب رضایت کاربران و مخاطبان در طی این سال ها به اثبات رسیده و استفاده از این گونه قالب ها به امری رایج و پرطرفدار تبدیل شده است. اما برای خرید این گونه قالب ها لازم است ابتدا تعریف دقیق از نیاز خود و همچنین بررسی مجموعه طراح داشته باشید. مشاهده نمونه کار و بررسی بازخوردهای مشتریان مجموعه طراح به شما کمک خواهد کرد که با اطمینان بیشتری قالب مورد نظر را خریداری نمایید.
تلاش و فعالیت کیان تم با بهره گیری از طراحان حرفه ای به لطف خدا تاکنون نتیجه خوبی داشته و توانسته ایم تاثیر مثبتی در رقابت مجازی مشتریانمان داشته باشیم.در این نوشته به مزیت استفاده از قالب وردپرس پرداختیم امیدواریم با خرید قالب وردپرس شرکتی از فروشگاه قالب وردپرس کیان تم به رونق کسب و کار شما کمک کرده باشیم

مزیت استفاده از قالب وردپرس

مزیت استفاده از قالب وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112