02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

مشاوره رایگان قبل از خرید قالب وردپرس شرکتی

ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید قالب وردپرس شرکتی : استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و قالب وردپرس شرکتی برای راه اندازی کسب و کار، افزایش چشم گیری داشته و توانایی این پلتفورم برای افزایش فروش و بازدید به نوعی ثابت شده است. برنامه ریزی بلند مدت برای ارائه متمایز خدمات و جذب مخاطبان در فضای مجازی، پروسه ای است که در ابتدایی ترین قدم با انتخاب و خرید قالب شرکتی انجام می‌شود. درنظر گرفتن جوانت مختلف کار و امکان سنجی انجام استراتژی های مختلف، امری است که تنها توسط متخصصین این حوزه قابل انجام می‌باشد.
فروشگاه قالب وردپرس کیان تم تجربیات و تحقیقات خود را به طور رایگان در قالب مشاوره پیش از خرید، در اختیار متقاضیان قرار داده و از این طریق کسب و کارهای مختلف می‌توانند با اطمینان بیشتری، قالب شرکتی وردپرس خود را انتخاب نمایند.

مشاوره رایگان قبل از خرید قالب وردپرس شرکتی : 09120248112

هدف از خرید قالب شرکتی

مجموعه های شرکتی و کسب و کارهایی که قصد ورود به فضای مجازی را دارند؛ عمدتا اهداف بلند مدت تجاری را در برنامه داشته و در انتها افزایش فروش و ارائه خدمات را پی ریزی می‌کنند. سیستم وردپرس که به گفته گوگل آسان ترین سیستم مدیریت محتوا برای بررسی توسط موتورهای جستجوگر است، از تمامی جهات قابلیت های رقابتی بسیاری داشته و استفاده از تمام ظرفیت های این سیستم برای افزایش مخاطب، با بهره گیری از قالب های شرکتی امکان پذیر است.
قالب های شرکتی تطابق کاملی با شاخصه های موثر در سئو داشته و از تمامی جهات برای رقابت در جستجوکلمات و جذب مخاطب طراحی شده است. گرچه کیفیت و کارایی این قالب ها بسیتگی به نوع طراحی آن دارد، ولیکن این قالب ها نسبت به قالب معمولی وردپرس از ظرفیت های بیشتری برخوردار است.

پیش از خرید قالب وردپرس لازم است ….

تصمیم گیری های پیش از خرید قالب وردپرس تنها به مولفه‌های ظاهری و فنی آن محدود نشده و لازم است تمامی ارکان مربوط به کسب و کارتان بررسی شود. این موارد شامل :
نیاز به بلاگ: معمولا شروع کسب و کارهای مجازی با انتشار محتوای اعم از متنی،تصویری، ویدئویی برای افزایش بازدید کننده بوده و لازم است پیش از خرید قالب امکانات موجود را بررسی نمایید.
ابزار بازاریابی: ابزار بازاریابی در قالب های شرکتی باید با استراتژی مدیریتی همسو باشد. برای مثال درصورتی که درنظر دارید بازاریابی ایمیلی انجام دهید، قابلیت ثبت ایمیل در خبرنامه باید بررسی شود.
فیلدهای ارتباطی: برای کسب کارهایی با رقابت بالا لازم است فیلدهای ارتباطی به طور موثری تعبیه شوند. این امکان با جذب و یا از دست رفتن مشتری مربوط می شود و ازاهمیت ویژه ای برخودار است.
قابلیت‌های شخصی سازی: این ویژگی در قالب‌های حرفه ای با امکانات متعددی همراه می‌شود. برای مثال قابلیت تغییر و جابجایی باکس ها و علائم صفحات داخلی و همچنین تغیر رنگ، نمونه ای از این موارد می‌باشد که در یک قالب وردپرس حرفه ای امکان پذیر است

مشاوره رایگان قبل از خرید قالب وردپرس شرکتی

مشاوره رایگان قبل از خرید قالب وردپرس شرکتی

 

مشاوره رایگان قبل از خرید قالب وردپرس شرکتی : 09120248112

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112