02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما

اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما : امروزه بازار بلقوه وسیع و امکان ایجاد یک کسب و کار پرسود در فضای مجازی بر هیچ کس پوشیده نیست و از ملزومات اصلی راه اندازی هر کسب و کاری، ایجاد یک وب سایت کارآمد و مناسب است. از دید مدیران موفق، تمایز و کیفیت دو مولفه اساسی برای طرح ریزی یک راه ارتباطی موثر در فضای مجازی بوده و برای جذب بهتر مخاطبان لازم است، دید اختصاصی و رویکردی دقیق و موشکافانه به نیاز بازار هدف شکل بگیرد.
امکانات سیستم مدیریت محتوای وردپرس و قابلیت های فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد، انتخابی بی نظیر را برای مجموعه های شرکتی فراهم ساخته است. قالب  شرکتی وردپرس نیز با ظاهری سازمانی و منحصر به فرد برای اداره کسب و کارهای مجازی، بستره ای مناسب را ایجاد کرده است.

قالب وردپرس شرکتی چه امکاناتی در اختیار کاربر قرار می دهد؟

قالب های شرکتی در واقع نمونه سازمانی شده قالب های معمولی بوده که با هدف جذب مخاطبان و عرضه محصول یا خدمات طراحی شده اند. این قالب ها امکاناتی از قبیل:
نمایش موثر فیلد کاری: قالب شرکتی این امکان را در اختیار مجموعه شما می گذارد که برند خود را با جلوه مناسب تری به نمایش دربیاورید.
امکان فروش مستقیم: قابلیت هایی نظیر دریاقت نماد اعتماد و افزونه درگاه بانکی در قالب های شرکتی به طور موثرتری اجرا می شوند.
رقابت در موتورهای جستجوگر: با کمک پوسته های شرکتی شانس بیشتری برای رقابت در موتورهای جستجوگر و دریافت جایگاه صفحه اول در کلمه کلیدی مورد نظرتان خواهید داشت.
اعتماد سازی و ارتباط مناسب با مخاطب: قالب های شرکتی با جلوه سازمانی و منحصر به فرد خود، مخاطب را با محیط کسب و کار شما آشنا ساخته و زمینه تعامل و اعتماد را ایجاد می کنند.
انتشار محتوای باارزش: با استفاده از قالب های شرکتی می توانید محتوای متنی و دیگر انواع محتوای خود را با پتانسیل بیشتر خوانده شدن و جلب رضایت مخاطبان منتشر نمایید.

کیان تم و طرح قالب اختصاصی شرکتی با توجه به کسب و کار شما
مجموعه طراحی قالب وردپرس کیان تم با بهره گیری از مهندسان حرفه ای و خلاق، طرح جامعی برای پیشرفت کسب و کارهای مختلف در فضای مجازی را در اختیار مجموعه های متقاضی قرار داده است. قالب های اختصاصی شرکتی کیان تم با قیمتی بسیار مقرون به صرفه و کارایی فوق العاده ، آمادگی کامل برای رقابت در فضای مجازی را داشته و به خوبی می تواند نیازهای شرکتی شمارا پوشش دهد. کلیه قالب ها پیش از طراحی به طور کامل تحقیق و بررسی شده و بینش دقیقی از نیاز مخاطب و کاربران در تعبیه امکانات قالب در نظر گرفته شده است.

اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما

اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما

اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112