کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

مدیریت کسب و کار در محیطی متعلق به خودتان

مدیریت کسب و کار: ایده ای به ذهنتان رسیده است و در صدد هستید تا با کمترین هزینه کسب و کار خود را راه اندازی کنید. اگر آگاهی کافی در این زمینه نداشته باشید خیلی زود گمراه و دلسرد خواهید شد. فروشگاه قالب وردپرس کیانتم با هدف رونق بخشیدن به کسب و کارها راه اندازی شده است. ما با راه اندازی بهترین فروشگاه قالب وردپرس به کسب و کارها و ایده های نوین جوانان با استعداد قدرت اجرا و پیاده سازی می دهیم. پیش از هر چیز می خواهمی یکی از چالش هایی که اکثر افراد در ابتدای راه اندازی یک کسب و کار با آن مواجه هستند را روشن سازیم.

مدیریت کسب و کار در محیطی متعلق به خودتان

مدیریت کسب و کار در محیطی متعلق به خودتان

زمانی که برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کرده اید و آماده اید قدم در مسیر آینده خود بگذارید شاید با کمبود منابع مالی مواجه باشید و درصدد باشید خیلی زود به بیشترین سود و در آمد برسید. برای راه اندازی و مدیریت کسب و کار معمولا دو را به شما پیشنهاد می شود. راه اندازی یک صفحه در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و یا سفارش طراحی یک سایت به یک شرکت طراحی سایت.

اما هردوی این موارد برای شما مشکلاتی را به وجود می آورد. مدیریت کسب و کار در اینستاگرام ممکن است رایگان باشد و مخاطبان بسیاری به دست آورد و خیلی خوب بچرخد اما فراموش نکنید که اختیارش دست شما نیست. به گونه ای که ممکن است یک روز بی دلیل و بی جهت متوجه شوید اینستاگرام پیج شما را بسته است و هر تلاشی برای بازگرداندن صفحه بی نتیجه می ماند آن جاست که شما می مانید و شروع از نقطه صفر. سفارش طراحی سایت در بدو شروع کار آنقدر هزینه بر است که می تواند شما را از ادامه مسیر منصرف کند.

خب! اینجاست که توس وب راه گشای شما می شود. قالب های وردپرس کیانتم به شما این قابلیت را می دهد که با کمترین هزینه کسب و کارتان در محیطی مدیریت کنید که متعلق به خودتان است. می توان گفت علیرغم هزینه پایین این قالب ها نتیجه راه اندازی سایت قطعا بی نظیر خواهد بود و برای استارت کار و مطرح شدن نام شما در فضای مجازی بهترین گزینه است. در کنار طراحی سایت به این روش می توانید با فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود مخاطبانی بیابید که هیچوقت آنها را از دست نخواهید داد و انها نیز شما را گم نخواهند کرد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112