02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

خرید قالب سایت شرکتی

خرید قالب سایت شرکتی : یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران شرکت های که قصد راه اندازی سایت شرکتی را دارند، تهیه قالب وردپرس شرکتی مناسب و حرفه‌ای است. طبیعتا شناخت موارد ضروری تاثیر گذار بر روند برند سازی مجازی و همچنین بازار هدف، از ملزومات این پروسه میان مدت است. شاید بتوان گفت مرز بین شکست و موفقیت در این بازار رقابتی بسیار باریک تر شده و عملا هر تصمیم اشتباه در این پروسه می تواند زمینه پیشی گرفتن رقبایتان را فراهم سازد. انتخاب قالب وردپرس مناسب و حرفه ای از جهات گوناگونی با اهمیت بوده و تنها به رقابت در موتورهای جستجوگر و جذب مخاطب محدود نمی‌شود. در این مقاله بهترین و سریع ترین راه خرید قالب سایت شرکتی را معرفی خواهیم کرد.

جهت خرید قالب سایت شرکتی به لینک زیر مراجعه کنید

قالب وردپرس شرکتی

خرید قالب سایت شرکتی را از کجا آغاز کنیم؟

برای خرید قالب شرکتی در قدم اول لازم است اهداف و نیاز خود را مشخص کرده سپس با توجه به بودجه ای که دارید قالب متناسب را انتخاب نمایید. قالب های اختصاصی شرکتی که طراح با توجه به نیاز و موارد درخواستی شما طراحی می‌کند به مراتب از قالب های آماده گران تر بوده و این مسئله را باید مدنظر داشته باشید. البته قالب های آماده کیان تم که از صفر تا صد توسط طراح ساخته شده اند، کیفیت و کارایی فوق العاده ای داشته و اختصاصی نبودن آن به معنای عدم کارایی آن نیست. برای خرید پوسته وردپرس از کیان تم موارد زیر را در نظر داشته و در صورت هرگونه ابهام یا سوال با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
1- تعیین اهداف و نیاز خود از قالبوردپرس شرکتی
2- تعیین قالب وردپرس اختصاصی یا قالب وردپرس آماده
3- بررسی قالب های طراحی شده در هر حوزه کاری
4- تماس با کیان تم
به همین راحتی تنها در 4 قدم قالب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و باقی مراحل را به تیم کیان تم واگذار نمایید. البته برای اطمینان از خرید می توانید از تیم مشاوره رایگان کیان تم نیز بهره برده و خرید بدون ابهامی را به انجام برسانید.

پشتیبانی دائمی و راه اندازی رایگان

برای همکاری با کیان تم تنها کافیست قالب وردپرس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نموده و باقی مراحل را بدون هیچ نگرانی به تیم کیان تم بسپارید. مرحله نصب و راه اندازی کاملا به عهده ما بوده و هیچ هزینه ای برای این مورد پرداخت نخواهید کرد. در صورت بروز هرگونه اشکال یا ابهام، تیم پشتیبانی ما در خدمت شما بوده و همچنین فایل آموزشی نیز به شما تقدیم خواهد شد. هدف اصلی کیان تم شکل گیری یک همکاری رضایت بخش و بلند مدت بوده و تمام تلاش خود را برای پیشرفت هر چه بیشتر برند مجازی شما، به کار خواهیم گرفت.

خرید قالب سایت شرکتی

خرید قالب سایت شرکتی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112