02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

خرید قالب وردپرس ایرانی

خرید قالب وردپرس ایرانی پایه گذاری صحیح و اصولی یک کسب و کار اینترنتی در مقطع پر رونق فعلی، کلید اصلی موفقیت و پیشرفت محسوب می شود. پروسه میان مدت و بلند مدت برند سازی در فضای مجازی از دیدگاه فعالان این حوزه، باید با انتخاب های صحیح و تصمیم گیری های حساب شده انجام شود و در صورت هرگونه اهمال، کنترل وقایع و پیش آمدهای احتمالی کار بسیار دشواری خواهد بود. خرید قالب وردپرس ایرانی به معنای انتخاب یک پوسته کاملا تطبیق داده شده با نگاه خاص مخاطبان ایرانی بوده و همچنین این اطمینان را به شما می دهد که سرمایه گذاری مناسبی را در فضای مجازی انجام داده اید. بدون شک استفاده از طراحان حرفه ای داخلی و بهره گیری از خلاقیت فعالان این حوزه، آینده روشن تری را برای شرکت و کسب کار شما در پی خواهد داشت. کیان تم برترین فروشگاه قالب وردپرس ایرانی

جهت خرید قالب وردپرس ایرانی

اینجا کلیک کنید

قالب وردپرس

قالب وردپرس ایرانی چه تفاوتی با نسخه های خارجی دارد؟

  • طراحی و پایه ریزی اساسی قالب های ایرانی این اطمینان را به کاربر می دهد که در بلند مدت با مشکلات اجرایی و امنیتی مواجه نخواهد شد. بسیاری از نسخه های خارجی باگ های امنیتی بسیاری داشته و میتواند امنیت اطلاعات مجموعه و مخاطبان را به خطر بیندازد. زیرا اکثر این قالب ها نال شده و کرک شده می باشند
  • قالب وردپرس ایرانی با دید سازماندهی شده بر اساس نیاز و سلیقه مخاطبان ایرانی طراحی می شود . از این رو بهتر می توانند بر مخاطبان تاثیر گذاری مثبت داشته باشند. نگاه خاص بازدیدکنندگان ایرانی در طراحی قالب های داخلی با دقت بیشتری پرداخته شده و مولفه های متمایز کننده ای در جذب مخاطبان از این طریق، قابل اجرا است.
  • پوسته های وردپرس ایرانی پتانسیل بیشتری برای رقابت در موتورهای جستجوگر دارند. کدبندی اصولی صفحات و فارسی سازی استاندارد، سئوی بهتری را برای سایت فراهم می سازد. در واقع تطبیق بیشتر این قالب‌ها با متون فارسی، از طریق جذابیت بیشتر مخاطب را مدت زمان بیشتری در سایت نگه داشته و از این طریق نیز باعث افزایش رقابت پذیری سایت در گوگل می‌شود.
  • قابلیت های کاربردی برای نمایش عمومی متون فارسی و تصاویر در قالب های فارسی به بهترین شکل تعبیه شده است. همچنین آیکون و فیلدهای ارتباطی شبکه های اجتماعی پرمخاطب در قالب های فارسی با دید مناسب تری طراحی می شود.
  • با در دسترس بودن طراح، پشتیبانی و اطمینان از کارایی در قالب های فارسی به مراتب بالاتر از قالب های دانلودی خارجی می باشد.

قالب های حرفه ای کیان تم
تیم طراحی قالب وردپرس ایرانی کیان تم قالب های استاندارد و ایرانی را برای کسب و کارهای مختلف با طبقه بندی اختصاصی در اختیار متقاضیان قرار داده است. کیفیت و کارایی قالب های موجود، از هر لحاظ تضمین شده و در صورت بروز هرگونه اشکال، تیم پشتیبانی کیان تم در خدمت شما خواهد بود. مرحله نصب و راه اندازی قالب به طور رایگان انجام گرفته و مشاوره پیش از خرید نیز کاملا رایگان می باشد.

خرید قالب وردپرس ایرانی

خرید قالب وردپرس ایرانی

 

جهت خرید قالب پردپرس شرکتی ایرانی و پوسته شرکتی ایرانی کلیک کنید:  قالب وردپرس شرکتی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112