02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

خرید قالب شرکتی وردپرس برای شرکت شما کافیست ؟

با وجود قالب های شرکتی وردپرس، راه اندازی سایت و کسب و کار اینترنتی بسیار آسان تر شده است. ویژگی اصلی این قالب ها، استفاده بسیار آسان و قیمت مقرون به صرفه آن هاست و از این رو متقاضیان بسیاری دارد. از طرفی در صورت طراحی حرفه ای این قالب ها، توانایی بالایی برای رقابت در فضای مجازی نیز دارد. تمامی این موارد باعث می‌شود تا کاربران قالب وردپرس با آسودگی خاطر به فعالیت مجازی بپردازند. و شما با خرید قالب شرکتی وردپرس به راحتی میتوانید مشتریان جدیدی را زیر مجموعه خود کنید .در ادامه به این سوال پاسخ خوایم داد که آیا خرید قالب شرکتی وردپرس برای شرکت شما کافیست ؟ و یا باید اقدامات دیگری نیز انجام شود.

خرید قالب شرکتی وردپرس برای شرکت شما کافیست ؟

خرید قالب شرکتی وردپرس برای شرکت شما کافیست ؟

با تمام این اوصاف با وجود یک قالب وردپرس حرفه ای، تقریبا بخش عظیمی از کار به پیش رفته و لازم است برای باقی مراحل برنامه ریزی کاملی انجام شود. بدون شک انجام فعالیت‌های مرتبط با سئو و جذب مخاطب در کنار قالب حرفه ای می‌تواند تضمین کننده یک کسب و کار پرسود باشد. در این مقاله به بررسی فعالیت‌هایی که لازم است پس از طراحی قالب وردپرس حرفه ای انجام شود می‌پردازیم.

پیکربندی و چیدمان قالب شرکتی وردپرس !

پس از راه اندازی سایت با قالب وردپرس، باید کلیه اجزا با توجه به میزان اهمیت و نوع مخاطبان دسته بندی شود. برای مثال دسته بندی مقالات و محل قرارگیری فیلد‌های خدمات یا محصولات و عکس‌های اسلاید و … باید با توجه به نگاه مخاطبان، مرتب شوند. برای چیدمان و پیکربندی قالب وردپرس حتما این نکته را در نظر داشته باشید که راحتی کاربر برای دستیابی به چیزی که در پی آن است مهم ترین بخش کار بوده و گاهی اوقات لازم است کارایی را فدای زیبایی قالب کنید.

تولید محتوا سایت

پس از راه اندازی سایت با قالب وردپرس به مرحله تولید محتوا خواهید رسید. محتوای متنی و تصویری که موتور اصلی و محرک سایت محسوب می‌شود، باید با وسواس کامل ساخته شود. این نکته را در نظر داشته باشید که هرچند که طراحی قالب شما با کیفیت انجام شده باشد، در صورتی که محتوای مناسبی منتشر نشود عملا کارایی نخواهد داشت.

فعالیت‌های مربوط به سئو

فعالیت‌های سئو که در بحث مفصلی قابل بررسی است، نکته دیگری است که کسب و کارهای اینترنتی باید برای آن برنامه ریزی کاملی داشته باشند. درواقع بهینه سازی سایت مطابق الگوریتم گوگل تا درصد بالایی به قالب سایت بستگی داشته اما بخش قابل توجهی در گرو فعالیت‌هایی است که مربوط به قالب نیست. برای مثال لینک سازی و فعالیت در فضای مجازی و بهینه سازی تصاویر تنها بخشی از فعالیت‌هایی است که باید برای سئو سایت صورت پذیرد.

پکیج کاملفروشگاه قالب وردپرس ایرانی کیان تم !

خوشبختانه تمامی قالب ‌های کیان تم با دارا بودن ویژگی های مورد نیاز کسب و کار مربوطه، کارایی و عملکرد قابل توجهی از خود نشان خواهند داد. از طرفی با وجود مشاوره رایگان کیان تم، تمامی مراحل برای راه اندازی یک سایت حرفه ای، به شما عزیزان یادآور خواهد شد.

منبع : فروشگاه قالب وردپرس ایرانی کیان تم


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112