02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

خرید قالب وردپرس بهترین روش برای کاهش هزینه

خرید قالب وردپرس بهترین روش برای کاهش هزینه : هزینه راه اندازی یک کسب کار یا برند مجازی با هزینه های مختلفی روبرو بوده و برای شکل گیری یک سایت منحصر به فرد و رقابتی، هزینه نسبتا بالای باید پرداخت شود. اما امروزه با پیشرفت سیستم مدیریت محتوای وردپرس و وجود طراحان حرفه ای قالب های وردپرسی، هزینه راه اندازی یک سایت کارآمد کاهش چشم گیری یافته و استفاده از پوسته وردپرس به راه حلی مناسب برای مجموعه ها نوپا تبدیل شده است.
قالب وردپرس که استفاده از آن به امری رایج تبدیل شده و مجموعه های شرکتی بیشترین متقاضیان آن را تشکیل می دهند، امکانات فراوانی برای پیشرفت یک کسب و کار مجازی دارد. البته قالب ها از نظر رقابت پذیری و امکانات، به طراحی و ایجاد شاخصه های کاربردی توسط طراح بستگی داشته و برای داشتن یک قالب وردپرس حرفه ای باید مولفه های مختلفی را بررسی نمایید.

چرا قالب های وردپرسی ارزان تر هستند؟
وقتی بحث قیمت پایین تر مطرح می شود ناخودآگاه ذهن انسان به سمت کیفیت پایین تر و ضرب المثل “هر چه قدر پول بدی همان قدر آش می خوری” می رود. اما در رابطه با پوسته وردپرسی و قیمت پایین تر آن، این نکته صادق نبوده چراکه بحث زمانی و وجود ابزار حرفه ای برای طراحی این قالب ها مطرح می شود. همچنین وجود تقاضای بالا و رقابت بالای طراحان وردپرسی، قیمت ها سمت سوی رقابتی به خود گرفته و تلاش طراحان به دست یابی بازار بیشتر سوق داده شده است. البته این موارد در خصوص قالب های فروشی و عرضه جمعی بوده و در مورد قالب های اختصاصی قیمت ها متفاوت می باشد. همچنین قالب های رایگان وردپرس نمونه بی کیفیت و فارسی سازی شده بوده و نمی تواند نیاز های مجموعه های شرکتی را براورده سازد.

برای خرید قالب وردپرس چه نکاتی را در نظر بگیریم؟
مجموعه های شرکتی و کسب کارهایی که قصد خرید قالب وردپرس کارآمد را دارند بهتر است موارد زیر را به خوبی در نظر داشته باشند.

  • قالب های رایگان کیفیت پایینی داشته و نمی توانند در نتایج موتورهای جستجوگر رقابت کنند.
  • از طراح های ایرانی و شرکت های داخلی استفاده نمایید. خرید قالب وردپرس ایرانی
  • موارد فنی مانند سرعت لود، ریسپانسیو بودن، سئوی رقابتی ، کدنویسی صحیح و .. به طور کامل در نظر داشته باشید.
  • پشتیبانی دائمی و در دسترس بودن طراح در بلند مدت
  • در دسترس بودن طراح و استفاده از مشاوره های طراح
خرید قالب وردپرس بهترین روش برای کاهش هزینه

خرید قالب وردپرس بهترین روش برای کاهش هزینه

کیان تم
فروشگاه قالب وردپرس کیان تم با بهره گیری از مهندسان مجرب و طراحان حرفه ای قالب وردپرس، سال هاست که افتخار همراهی مجموعه های مختلف را دارد. ماموریت اصلی کیان تم ایجاد بستره مناسب کسب و کار و کمک به مجموعه های متقاضی برای رقابت صحیح و سالم در فضای مجازی است. در تلاش هستیم که با ارائه خدمات متمایز مرتبط به قالب وردپرس و قالب شرکتی وردپرس ، رضایت مشتریان عزیزمان را جلب و همکاری بلند مدتی را شکل دهیم. کلیه قالب های طراحی شده توسط کیان تم، دارای استاندارد کافی و تضمین کیفیت بوده و آمادگی لازم برای رقابت در موتورهای جستجوگر را خواهند داشت.

جهت مشاوره در رابطه با خرید قالب وردپرس بهترین روش برای کاهش هزینه با ما تماس بگیرید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112