02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

چه زمان برای تغییر قالب وردپرس سایت مناسب است ؟

سایت‌های که از طریق سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی می‌شوند، این امکان را دارند که از طریق قالب‌های وردپرس موجود، شکل و ظاهر سایت خود را به کلی تغیر دهند. از طرفی این تغییر ممکن است بر کاریی و عملکرد سایت تاثیر مثبتی داشته و سمت سویی جدید به فعالیت‌های سایت دهد. برخی از سایت‌های شرکتی لازم است که در دوره‌های زمانی مشخص با تغییر قالب وردپرس خود، با استراتژی جدید به بازار مجازی وارد شوند تا نتیجه بهتری دریافت نمایند. “کیان تم مرجع فروش قالب شرکتی وردپرس و ارائه دهنده بهترین قالب شرکتی وردپرس ”
درمواقعی عدم اطلاع از زمان مناسب برای تغیر قالبوردپرس شرکتی ، میتواند صدماتی را به سایت و بازدید آن وارد کند. بنابراین لازم است پیش از انجام تغیرات موارد تاثیر گذار را بررسی کرده و به بهترین شکل این کار را انجام دهید. در این مقاله به بررسی زمان مناسب برای تغییر قالب وردپرس شرکتی و همچنین نکان ضروری در این خصوص می‌پردازیم.

چه زمان برای تغییر قالب وردپرس سایت مناسب است ؟

در چه مواردی تغییر قالب وردپرس الزامیست؟

در موارد مختلفی تغیر قالب وردپرس سایت و خرید قالب وردپرس مناسب تر، از الزامات یک کسب و کار محسوب می‌شود. کاهش محسوس ترافیک سایت ،عدم جدب مناسب از تغییر موتورهای جستجوگر،تغییر الگوریتم گوگل و یا عدم کارایی سایت برای جذب و نگهداری مخاطب و … از مواردی است که مارا مجاب می‌کند ظاهر سایت را به کلی تغیر دهیم. اما نکته مهم اینجاست که این تغیر نباید مکررا انجام شود و لازم است پیش از خرید قالب وردپرس شرکتی ، تمامی موارد را به خوبی بررسی نمایید.

بهترین زمان برای تغییر قالب وردپرس

بهترین زمان برای تغیر قالب سایت وردپرس ، زمانی است که با کاهش ترافیک سایت روبرو هستیم. به عبارتی در مواقعی از سال که سایت بازدید زیادی ندارد فرصت مناسبی است که قالب خود را تغیر دهید. اما این اصول برای سایت‌هایی است که بازدید بالایی دارند و تغیر قالب ممکن است باعث گمراهی کاربران شود. سایت‌های شرکتی و با مخاطبان خاص در هر زمان می‌توانند با تغیر قالب، به سبکی جدید وارد بازار مجازی شوند.

قالب خریداری کنید که قابلیت تغیرات جزئی را داشته باشد!

اگر قالب وردپرس شما قابلیت تغیر رنگ و یا دیگر تغیرات را از طریق پنل تنظیمات داشته باشد، دیگر لازم نیست که برای هر تغیر به کلی قالب وردپرس خود را تغیر دهید. درواقع پیکربندی و شخصی سازی قالب از مواردی است که در طراحی قالب های حرفه ای رعایت می‌شود و این امکان را به کاربر می‌دهد که به آسانی بخشی از قالب را تغیر دهد. خوشبختانه اکثر قالب های طراحی شده توسط کیان تم این ویژگی را داشته و به راحتی می‌توانید از طریق پنل تغیرات خود را اعمال نمایید.

چه زمان برای تغییر قالب وردپرس سایت مناسب است ؟

چه زمان برای تغییر قالب وردپرس سایت مناسب است ؟

امیدواریم در این مقاله “چه زمان برای تغییر قالب وردپرس سایت مناسب است ؟” توانسته باشیم مطالب مفیدی را به شما ارائه دهیم و شما را در انتخاب بهترین زمان تغییر قالب وردپرس یاری رسانده باشیم.

منبع : کیان تم فروشگاه قالب وردپرس ایرانی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112