02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

بررسی سرعت قالب وردپرس و افزایش آن

نحوه بررسی سرعت قالب وردپرس و نحوه افزایش آن : وب مسترها و افراد فعال در فضای مجازی به خوبی می‌دانند که جلب رضایت کاربران و مخاطبان تا چه حد برای دستیابی به سود قابل قبول ضروری است. این موضوع در خصوص سایت و راه اندازی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده چرا که فضای رقابتی موجود به هیچ وجه بدون کیفیت لازم به هیچ مجموعه ای اجازه پیشروی نمی‌دهد. الگوریتم موتورهای جستجوگر نیز طوری طراحی شده تا کاربران بهترین نتیجه را دریافت نمایند. سرعت سایت یکی از مهم ترین مولفه هایی است که هم بخش سئوی سایت تاثیر گذار بوده و همچنین رضایت کاربران تا حد زیادی به آن بستگی دارد.
از آن جایی که بیشتر کسب و کارها و مجموعه‌های شرکتی از قالب شرکتی وردپرس برای راه اندازی سایتشان استفاده می‌کنند، در این مقاله به نحوه بررسی سرعت آن و همچنین راه حل هایی عملی و آسان برای افزایش سرعت قالب وردپرس می‌پردازیم.

بررسی سرعت قالب وردپرس و افزایش آن

بررسی سرعت قالب وردپرس و افزایش آن

استفاده از قالب وردپرس با کیفیت و هاست مناسب
پیش از هرچیز لازم است از کیفیت ساختاری قالب وردپرس خود اطمینان حاصل فرمایید چراکه مهم ترین عامل در سرعت قالب وردپرس محسوب می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که از قالب های رایگان ترجمه شده استفاده نکنید و از فروشگاه قالب وردپرس ایرانی فروشگاه‌های ایرانی که قالب وردپرس را به طور کامل طراحی می‌کنند استفاده نمایید. مسلما ارائه دهنده هاست نیز تاثیر زیادی در سرعت لود سایت شما خواهد داشت. بنابراین برای تهیه هاست دقت لازم را در مورد آن داشته باشید.

اسفاده از افزونه‌های افزایش سرعت قالب وردپرس
افزونه‌های مختلفی برای افزایش سرعت لود قالب وردپرس وجود دارد که باید به طور محدود و به اندازه از آن ها استفاده شود. برای نمونه افزونه WP Super Cache از طریق ذخیزه سازی کد‌های PHP باعث افزایش سرعت لود قالب وردپرس می‌شود. همچنین افزونه دیگری مانند Short pixel Image optimizer برای فشارده سازی تصاویر با انواع تصاویر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نحوه ارزیابی سرعت قالب وردپرس
برای سنجش سرعت قالب وردپرس خود می‌توانید از سایت های مختلفی استفاده نمایید. برای نمونه سایت Gtmetrix و همچنین افزونه‌های گوگل کروم نیز می توان در این رابطه مورد استفاده قرار گیرد.

قالب های وردپرس با کیفیت را با تضمین سرعت خریداری نمایید!
تمامی قالب های وردپرس عرضه شده توسط کیان تم پیش از تقدیم به مشتریان، از نظر سرعت و عملکرد کاملا آزمایش می‌شوند. از این رو متقاضیان گرامی هیچ نگرانی از این بابت نخواهند داشت. همچنین در صورت بروز هرگونه اشکال و یا نیاز به پشتیبانی می توانید در هر زمان با کیان تم در ارتباط باشید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112