02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای

برای بررسی دقیق کارایی یک قالب شرکتی وردپرس لازم است علاوه بر بررسی نکات فنی، جزئیات موثر در جذب مخاطب و تبدیل آن ها به مشتری نیز بررسی شود. بدون شک در طی سال های اخیر تعریف جدیدتری برای کارآمد بودن یک سایت و یک قالب شرکتی وردپرس حرفه ای مطرح شده و مباحث تخصصی بازاریابی و مدیریتی نیز به موضوع طراحی سایت افزوده شده است.سایت شرکتی به سایتی اطلاق می شود که یا هدف فروش محصول یا خدماتی خاص و یا معرفی یه مجموعه ایجاد شده است. بنابر این دو هدف اصلی یعنی جذب بازدید کننده و فروش باید از طریق سایت حاصل شود. در این مقاله به بررسی شاخصه های کلیدی یک سایت حرفه ای شرکتی (بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای) می پردازیم.

قالب شرکتی وردپرس حرفه ای

طراحی شده طبق فضای کسب و کار و نیاز مخاطبان
پروسه جذب مخاطب و اطمینان سازی برای مخاطبان هر حوزه کاری متفاوت بوده و لازم است پیش از طراحی سایت، سلیقه و نگاه خاص مخاطبان بررسی شود. طراحان حرفه ای سایت برای اینکار ابتدا سایت های رقیب و پربازدید را بررسی، سپس با نظرسنجی و تحلیل به طراحی وب سایت می پردازند.

قابلیت استفاده آسان
مدیریت زمان و هزینه برای هر کسب کاری ایجاب میکند که از پلتفورمی استفاده کنند که پنل تنظیمات آسانی داشته باشد. مسلما استخدام نیروی متخصص برای هر مجموعه ای امکان پذیر نبوده و لازم است این قابلیت برای اینگونه مجموعه ها جدی گرفته شود. سیستم مدیریت محتوای وردپرس به واسطه داشتن این ویژگی از محبوب ترین پلتفورم های راه اندازی سایت محسوب می‌شود.

قابلیت های بازاریابی اینترنتی
مسلما یکی از انتطاراتی که مجموعه های شرکتی از سایت خود دارند، افزایش فروش است. یک سایت حرفه ای تعابیر لازم برای بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین بازاریابی محتوا را فراهم ساخته و ابزار مورد نیاز را در اختیار مجموعه قرار می‌دهد. همچنین بهینه بودن سایت مطابق جدیدترین الگوریتم های موجود امری است که باید به طور تخصصی برآورد شود. دریافت رتبه مناسب در جستجوی کلمات برای هر مجموعه ای می تواند عایدات فراوانی به همراه داشته باشد.

قالب های وردپرس شرکتی
همانطور که اشاره شد سیستم مدیریت محتوای وردپرس به عنوان یکی از محبوب ترین پلتفورم های راه اندازی سایت مطرح می شود. وجود قالب های شرکتی حرفه ای برای استفاده تجاری، امری است که در سال های اخیر بسیار رایج شده و کارایی این گونه قالب ها به نوعی به اثبات رسیده است. کیان تم نیز با هدف افزایش تاثیر گذاری قالب های شرکتی، این گونه پوسته ها را در دسته بندی خاص مشاغل طراحی نموده و استانداردسازی مطابق بازار هدف را به انجام رسانده است.

بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای

بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای

امیدواریم پس از خواندن مقاله بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای توانسته باشید به علم کافی برای بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای رسیده باشید .

منبع : فروشگاه قالب وردپرس کیان تم


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112