02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راهنمای خرید قالب وردپرس شرکتی

راهنمای خرید قالب وردپرس شرکتی  : با کمی تامل و گشت و گذار در فضای وب و خواندن مطالب مربوط به قالب وردپرس شرکتی، توانایی تشخیص پوسته وردپرس باکیفیت را به دست خواهید آورد. اما لازم است پیش از راه اندازی کسب و کار و خرید قالب شرکتی، برای اطمینان از انتخاب صحیح، کلیه موارد جزئی و حرفه ای را در نظر داشته باشید. دقت در موارد زیر به شما کمک می‌کند که بدون اتلاف وقت و صرف هزینه، بهترین قالب شرکتی وردپرس را برای کسب و کار خود تهیه نمایید. با ما همراه باشید…

سادگی و سبکی قالب

طرح مدرن و امروزی قالب وردپرس شرکتی به سمت سادگی و زمینه سفید متمایل شده و بازدید کنندگان با این گونه طراحی‌ها ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند. لازم است که این ایده ال جدید را به خاطر بسپارید و در نظر داشته باشید قالب های سبک و خلوت، از لحاظ سرعت و جذابیت عملکرد بهتری خواهند داشت.

رسیپانسیو بودن فقط یک مزیت نیست

زمانی بود که نمایش سایت در گوشی ، تبلت و دیگر دستگاه ها نوعی مزیت محسوب می‌شد و طراحان آن را به عنوان یک آپشن در نظر می‌گرفتند. در حالی که امروزه ریسپانسیو بودن از الزامات محسوب می‌شود و در صورتی که قالب شما ریسپانسیو نباشد، عملا هیچ گونه کارایی نخواهد داشت.

پشتیبانی تمام جوانت بازاریابی اینترنتی

هدف نهایی از خرید قالب شرکتی وردپرس، در بیشتر مواقع افزایش سود آوری و فروش مجازی است. لازم است که قالب شرکتی وردپرس شما توانایی نمایش موثر محتوا اعم از متن، تصویر و .. را داشته و ابزار بازخورد از مخاطبان را در اختیار شرکت شما قرار دهد. همچنین ابزار لازم برای بازاریابی ایمیلی و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز از دیگر مواردی است که انتظار می‌رود قالب شرکتی فرام سازد.

تطابق با انواع مرورگرها

پوسته شرکتی وردپرس باید طوری طراحی شود که با تمامی مرورگرها تطابق لازم را داشته و نمایش موثر و همه جانبه را پوشش دهد. از آن جایی که احتمال جذب یا از دست رفتن مشتری وجود دارد، این امکان از اهمیت ویژه ای برخودار است.

پشتیبانی پلاگین های ضروری

قالب شرکتی وردپرس مناسب باید توانایی نصب انواع افزونه های کاربردی را داشته باشد. طبیعتا برای انجام فعالیت در فضای مجازی نیاز است که وردپرس شما به افزونه‌های مختلفی تجهیز شود و قالب باید با اینگونه موارد تطبیق کامل داشته باشد.

در دسترس بودن طراح

یکی از مزیت‌های قالب های ایرانی که توسط مجموعه‌های داخلی ساخته می‌شوند، در دسترس بودن طراح برای اعمال تغیرات جزئی در آینده است. طبیعتا قالب های دانلودی و رایگان این امکان را نداشته و باید پیش از خرید قالب این مورد را نیز بررسی نمایید.

راهنمای خرید قالب وردپرس شرکتی

راهنمای خرید قالب وردپرس شرکتی

راهنمای خرید قالب وردپرس شرکتی : در این مقاله سعی کردیم تا شما را در رابطه با خرید قالب وردپرس و خرید پوسته وردپرس و همچنین خرید قالب شرکتی وردپرس  مطالب مفیدی را به شما انتقال دهیم.

راهنمای خرید قالب وردپرس برای شرکت و راهنمای خرید قالب وردپرس برای کسب و کار شما


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112