02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب شرکتی وردپرس برای بازاریابی و فروش خدمات

راه اندازی سایت شرکتی برای بازاریابی و فروش خدمات (قالب شرکتی وردپرس برای بازاریابی و فروش خدمات) با وجود بازار نسبتا کم تحرک، مدیران با تجدید نظر در شیوه های بازاریابی، به اتخاذ شیوه های کم خرج و به دور از اتلاف وقت روی آورده اند. با این وجود بازاریابی اینترنتی که نسبت به دیگر شیوه های بازاریابی بسیار کم هزینه و زودبازده تر است، بیشتر مورد توجه شرکت ها قرار می‌گیرد. از طرفی وجود بازار رقابتی در فضای مجازی و وجود تعداد زیاد شرکت کننده، ایجاب می کند که برای ورود به عرصه رقابت تمامی جوانب در نظر گرفته شود.
راه اندازی سایت با قالب شرکتی وردپرس برای بازاریابی اینترنتی به نوعی اولین قدم و مهمترین مرحله محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید تمامی فعالیت های بازاریابی اینترنتی وابسطه به هسته مرکزی یعنی وب سایت بوده و لازم است برای طراحی قالب وردپرس شرکتی تمامی ارکان بازاریابی بررسی شود. در این مقاله به راه های بازاریابی از طریق سایت می پردازیم.
بازاریابی از طریق جستجوگرها
شاید بتوان گفت یکی از پربازده ترین شیوه های بازاریابی اینترنتی، استفاده از جستجوگرها و به اصطلاح سئو سایت است. مسلما قرار گیری در معرض نیاز مشتری و به عبارتی برطرف کردن نیاز مخاطبان می تواند برای اعتماد سازی بسیار موثر باشد. در حال حاضر مجموعه های فراوانی فقط از طریق جستجوگر گوگل مشغول بازاریابی هستند و توانسته اند عایدات فراوانی را کسب کنند.

بازاریابی ایمیلی
استفاده از بازاریابی ایمیلی برای شرکت های خدماتی یکی از پربازده ترین راه های موجود محسوب می شود. البته کارایی این شیوه بستگی به عوامل متعددی مانند انتخاب بازار هدف و شیوه انجام آن دارد. سایت شما میتواند انجام اینکار را تسهیل بخشیده و از طریق جذب ایمیل افراد مشتاق برای خبرنامه، این پروسه را موثرتر سازد.

بازاریابی محتوا
این روزها واژه محتوا را زیاد می‌شنوید. شیوه ای مدرن و موثر برای بازاریابی و جذب مخاطبان که از طریق متن، تصویر، ویدئو انجام می‌شود. طبیعتا برای انجام این کار نیاز به بستره ای مناسب دارید که کار انتشار محتوا را انجام دهد. در واقع سایت شما باید پتانسیل نمایش موثر محتوا و همچنین قرار گیری در رتبه مناسب جستجوی کلمات را داشته باشد.
بازاریابی از طریق تبلیغات
تبلیغ در سایت های دایرکتوری و دیگر موارد موجود، در وهله اول نیاز به سایتی جذاب و گیرا دارد. مسلما پس از جذب مخاطب و بازدید کننده، این سایت شما است که تعیین کننده اجرایی شدن مرحله آخر بازاریابی یعنی فروش است. بنابراین تاثیرگذاری تبلیغات نیز تا حد زیادی به نوع طراحی سایت شما خواهد داشت.

قالب شرکتی وردپرس برای بازاریابی و فروش خدمات

قالب شرکتی وردپرس برای بازاریابی و فروش خدمات

قالب وردپرس شرکتی

با تمام موارد گفته شده شرکت شما نیاز به سایتی دارد که از تمامی جهات آماده باشد. خوشبختانه با وجود قالب وردپرس شرکتی کیان تم، پکیجی کامل و تمام اعیار را برای رقابت در فضای مجازی در اختیار خواهید داشت. کیان تم با بررسی دقیق بر نیاز مخاطبان، قالب های هر حوزه کاری را به طور تخصصی طراحی نموده است.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112