02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

فروشگاه قالب شرکتی وردپرس

متقاضیان قالب وردپرس بخصوص از نوع شرکتی، این نگرانی را دارند که قالب مورد نظر توانایی و قابلیت‌های لازم برای دستیابی به اهداف مجموعه را نداشته باشد. از طرفی با وجود قالب‌های وردپرس رایگان و عدم کارایی آن‌ها، اعتماد کردن به فروشگاه‌های موجود کمی سخت شده است. در این مقاله به بررسی نکات لازم برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی قالب شرکتی وردپرس می‌پردازیم و نکات لازم در این خصوص را یادآور خواهیم شد. حتما شما هم هزینه و زمانی که صرف یک پروژه طراحی قالب وردپرس شرکتی و یا راه اندازی سایت با قالب وردپرس میکنید از اهمیت بالایی برخوردار است پس با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله نکات کلیدی و اساسی در رابطه با یک فروشگاه قالب شرکتی وردپرس را برایتان شرح دهیم

فروشگاه قالب شرکتی وردپرس

فروشگاه قالب شرکتی وردپرس

فروشگاه قالب شرکتی وردپرس

توضیحی در رابطه با قالب شرکتی وردپرس : قالب وردپرس شرکتی قالبی است که برای مجموعه‌های شرکتی و کسب و کار ها طراحی شده و هدف آن ها جذب مخاطب برای فروش محصول یا خدماتی خاص است. همچنین از این قالب‌ها برای معرفی مجموعه و ارائه نمونه کار نیز استفاده می‌شود.

حالا با وجود تعداد بسیار زیادی فروشگاه اینترنتی قالب وردپرس به کدام فروشگاه ها اعتماد کنیم ؟ در اینجا به چند نکته مهم اشاره میکنیم

بررسی ای نماد (نماد اعتماد الکترونیک) و نمونه سایت هایی که از قالب ها استفاده میکنند
مسلما اولین مرحله اعتماد سازی برای یک فروشگاه قالب وردپرس، ارائه نمونه کار و مدارک تایید قانونی مجموعه است. برای بررسی این مورد لازم است از داشتن ای نماد با اعتبار مطمئن شوید و بخش مربوط به نمونه کارها را بررسی نمایید. نکته مهم اینجاست که نمونه کارهای قالب باید با کیفیتی یکسان و قیمتی معقول عرضه شده باشد و قالب های بسیار ارزان قیمت و یا رایگان نمی‌تواند کیفیت لازم را داشته باشد. نمونه کارهایی که شرکت ها و وب سایت های مربوط به مجموعه های بزرگ و تخصصی در حال استفاده از آنها هستند گواه بر مورد اطمینان بودن فروشگاه قالب وردپرس میباشد.

جهت مشاهده نمونه کارهای کیان تم میتوانید به لینک نمونه کارها مراجعه کنید

بررسی کیفیت قالب ها
بررسی کیفیت قالب ها هرچند که به طور 100 درصدی بدون داشتن دانش تخصصی امکان پذیر نیست، ولی تا حد زیادی می‌توان با کمک سایت ها بررسی سرعت و سئو اینکار را انجام داد. برای بررسی کیفیت قالب وردپرس، سرعت و ریسپانسیو بودن که دو مولفه اصلی سئو محسوب می‌شود را با کمک سایت‌های موجود انجام دهید. برای پیدا کردن این سایت‌ها کافیست عبارات مرتبط را در گوگل جستجو نمایید. و یا از سایت http://gtmetrix.com مراجعه کنید. کیفیت قالب وردپرس و طراحی حرفه ای و اصولی برترین مولفه یک قالب وردپرس بوده که باعث رشد یک وب سایت خواهد شد.

اطمینان از ایرانی بودن قالب ها

ایرانی و داخلی بودن قالب وردپرس به این معناست که از قالب های آماده و بی‌کیفیت و رایگان نسخه خارجی استفاده نشده باشد (متاسفانه وب سایت های بسیاری در حال فروش و ارائه قالب های نال شده و کرک شده انگلیسی هستند که برخی حتی کاملا رایگان در فضای وب وجود دارد و برخی نیز یک نسخه خریداری شده و پس از ویرایش و کرک کردن آنها و خارج شدن از حالت استانداذ وارد مارکت های فروش قالب وردپرس میشوند). و نیز نکته جالب تر اینکه برخی از قالب ها در واقع با افزونه و کدهای آماده طراحی شده که امنیت و کارایی و کیفیت لازم برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را ندارند. بر این اساس لازم است از ایرانی بودن قالب ها اطمینان حاصل فرمایید چرا که پشتیبانی لازم نیز در گرو در دسترس بودن طراح است. اما یک قالب انگلیسی و فارسی سازی شده باید بدون پشتیبانی خریداری کنید که البته باز هم متاسفانه در بسیاری از وب سایت ها با وعد پشتیبانی این قالب ها به فروش میرسد در صورتی که طراح قالب خارج از ایران بوده و فرد فروشنده فقط و فقط اقدام به فارسی سازی و نال کردن قالب نموده است.

فروشگاه قالب وردپرس کیان، فروش تخصصی قالب شرکتی

یکی از مزیت‌های محصولات فروشگاه قالب وردپرس کیان تم، داشتن ویژگی های مورد نیاز برای جذب مخاطبان فیلد کاری خاص بوده که مجموعه را از انجام فعالیت‌های تحقیقاتی بی‌نیاز می‌کند. از طرفی امکاناتی خاص برای هر قالب در نظر گرفته شده که برای طراحی آن به دقت نیاز دقیق کسب و کار مربوطه بررسی شده است. لازم به ذکر است که تمامی قالب های وردپرس طراحی شده توسط کیام تم دارای پشتیبانی دائمی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال می‌توانید با کیان تم تماس حاصل فرمایید. و ما پاسخگوی مشکلات قالب فروخته شده خواهیم بود .

با تشکر
فروشگاه قالب شرکتی وردپرس کیان تم


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112