کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب شرکتی وردپرس با پنل تنظیمات

با وجود قالب شرکتی وردپرس با پنل تنظیمات قدرتمند، کاربر قادر خواهد بود تغیرات وسیع تری را مطابق سلیقه و هدف مجموعه پیاده سازی کند. در واقع پنل تنظیمات مناسب یکی از مهم ترین قابلیت هایی است که می تواند حصول نتایج بهتری را برای سایت شما به همراه داشته باشد.
یکی از ویژگی های وردپرس ، کاربری آسان می باشد که در صورت طراحی پنل تنظیمات مناسب، ادمین در کمترین زمان و بدون سردرگمی به فعالیت و تغیر بخش های مختلف سایت می پردازد. گروه کیان تم در طراحی پنل تنظیمات سعی بر این داشته تا محیطی کاملا فارسی و حرفه ای را به همراه کاربری آسان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. از قابلیت های پنل تنظیمات طراحی شده توسط کیان تم می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• امکان تغیرات وسیع در بخش های مختلف
• امکان وارد کردن ماژول های کاربری
• امکان جابجایی باکس های سایت
• محیط فارسی
• کاربری آسان

کیان تم ارائه دهنده قالب شرکتی وردپرس و قالب وردپرس شرکتی و پوسته شرکتی وردپرس و پوسته وردپرس شرکتی همراه با پنل تنظیمات حرفه ای وردپرس بدون افزونه و توسط فرم اختصاصی وردپرس

مزایای قالب شرکتی وردپرس با پنل تنظیمات مناسب
اگرتا به حال از قالب های شرکتی استفاده کرده باشید حتما به خوبی می دانید که راحتی استفاده از بخش تنظیمات تا چه حد می تواند از اتلاف وقت و سردرگمی جلوگیری کند. بسیاری از مجموعه های استفاده کننده از قالب های شرکتی با پنل تنظیمات پیچیده ، مجبور به استخدام فردی متخصص جهت اعمال تغیرات سایت شده اند. در برخی موارد لازم است که کنترل سایت توسط مدیر مجموعه انجام شود و نقش پنل تنظیمات ساده در این جا دو چندان می شود. کیان تم از تمامی این مسائل آگاه بوده و در طراحی پنل تنظیمات بسیار دقیق عمل می کند. کلیه پوسته های شرکتی طراحی شده توسط کیان تم از پنل تنظیمات حرفه ای بهره برده و این امکان را به شما می دهد که مطابق سلیقه خود، بخش های مختلف را تغیر دهید. همچنین استفاده از این پنل بسیار آسان بوده و مدیران و افراد غیر متخصص نیز به راحتی می توانند به فعالیت با آن بپردازند.
پنل تنظیمات ساده + فایل آموزشی + پشتیبانی
به منظور راحتی و جلوگیری از اتلاف وقت شما عزیزان، علاوه بر پنل تنظیمات ساده ، فایل آموزشی نیز در اختیارتان قرار می گیرد که تمامی مسائل در آن آموزش داده شده است. همچنین در صورت وجود اشکال و سوال ، تیم پشتیبانی کیان تم در خدمت شما خواهد بود.

کلام آخر ….
جلب رضایت مشتریان مهم ترین و اولین هدف کیان تم بوده و تلاش ما بر این است که منفعت شما عزیزان با همکاری با ما کاملا حفظ شود. خوش بختانه تا به امروز این تلاش نتیجه داده و افتخار همراهی مجموعه های مختلف را داشته ایم.

 

قالب شرکتی وردپرس با پنل تنظیمات

قالب شرکتی وردپرس با پنل تنظیمات

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112