02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آیا مدیریت قالب وردپرس شرکتی نیاز به کدنویسی دارد؟

یکی از معضلات و مشکلاتی که مجموعه های نوپا برای فعالیت در فضای مجازی دارند، نداشتن نیروی کار متخصص بوده و از طرفی بودجه استخدام نیروی جدید نیز برای خیلی از شرکت ها محیا نیست. فعالیت در فضای مجازی که در اولین قدم نیاز به سایت و اداره کردن پایگاه داده ای دارد، این نگرانی را به وجود می آورد که مدیریت آن نیاز به کدنویسی و دانش تخصصی دارد. خوشبختانه با وجود قالب های وردپرس این مشکل برطرف شده و کاربران بدون داشتن هیچ اطلاعاتی در خصوص فنون کدنویسی یا دیگر دانش های تخصصی می‌توانند سایت خود را اداره کنند. با ما همراه باشید تا به طور کامل در مورد این موضوع که آیا مدیریت قالب وردپرس شرکتی نیاز به کدنویسی دارد؟ برای شما توضیحاتی را شرح دهیم.

آیا مدیریت قالب وردپرس شرکتی نیاز به کدنویسی دارد؟

آیا مدیریت قالب وردپرس شرکتی نیاز به کدنویسی دارد؟

اما در نگاهی دیگر این مسئله بیان میشود که آیا تغیر در پیکر بندی قالب وردپرس شرکتی و دیگر جزئیات سایت آیا نیاز به کدنویسی دارد یا خیر. در این مقاله به بررسی تمام ویژگی های پنل تنظیمات قالب وردپرس شرکتی می پردازیم.

پیکربندی و تنظیمات قالب وردپرس شرکتی

یکی از مزیت هایی که قالب شرکتی وردپرس دارد، در صورتی که طراح قالب وردپرس حرفه ای باشد امکان تسهیل سازی پنل تنظیمات وجود دارد. درواقع طراح حرفه ای قالب وردپرس می بایست این امکان را برای کاربر ایجاد کند که بدون دانش تخصصی تغیرات دلخواه خود را ایجاد کند. این تغیرات به نوع طراحی بستگی داشته و به طور معمول پیکربندی ظاهر، تغییر رنگ و جایجایی فیلدهارا شامل می‌شود.

چه تغیراتی نیاز به کد نویسی دارد؟
در برخی موارد کاربر میخواهد تغیرات کلی شامل تغیر سایز اسلایدر یا ایجاد هدری یا فوتری متفاومت نماید، در این صورت نیاز به کدنویسی خواهید داشت. برای این منظور پیشنهاد میکنیم که قالب وردپرس خود را از مجموعه ای خریداری نمایید که پشتیبانی کامل داشته باشد و در صورت بروز چنین مسائلی به طور کامل مجموعه شمارا همراهی کند.

کیان تم طراح قالب وردپرس بوده و تمام قالب هایی که در دسته قالب وردپرس مشاهده میکنید توسط تیم حرفه ای کیان تم طراحی شده است و بنابراین هر امکان و نیازی داشته باشید قابل پیاده سازی در قالب خریداری شده از این مجموعه میباشد و شما میتوانید قالب مورد نظر را با توجه به سلیقه خود درخواست ویرایش دهید

چرا قالب شرکتی  وردپرس شما نیاز به پشتیبانی دارد؟

مسلما ابزار بازاریابی در فضای مجازی هر ساله با تغیرات متعددی روبرو می‌شوند و از جهاتی نیاز به آپدیت دارند. از طرفی بروز برخی اشکالات پیش بینی نشده در سایت، کاملا عادی بوده و مجموعه شم باید آمادگی کامل برای برطرف کردن این موارد را داشته باشد. بنابراین بهتر اسن خرید قالب شرکتی را از مجموعه ای انجام دهید که پشتیبانی کامل و در دسترسی داشته باشد.

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم

جلب رضایت مشتریان همواره اصلی ترین هدف کیان تم بوده و در این راستا تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم. مشتریان گرامی کیان تم به طور دائمی پشتیبانی کیان تم را در اختیار خواهند داشت تا در صورت بروز هرگونه اشکال و یا نیاز به تغیرات اساسی، نیروی فنی و متخصص را به کار گیرند.

بدون شگ خواندن این مقاله برای شما ضروری است : راه اندازی سایت شرکتی با هزینه پایین

جهت مشاهده پنل مدیریتی قالب های کیان تم با ما تماس بگیرید تا نمونه ای از پنل در اختیار شما قرار گیرید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112