02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی یک سایت آموزشی وردپرسی

پوسته وردپرس موسسه آموزشی: فردی تحصیل کرده و متخصص هستید اما به دلایلی امکان کار به صورت عملی را ندارید و یا سرمایه کافی برای راه اندازی کسب و کار در حوزه خودتان را ندارید باید بدانید که همکنون عده زیادی به دنبال همان دانشی هستند که در ذهن شماست. تدریس یکی از بهترین راه های استفاده از علمی است که در ذهن شما وجود دارد چه بسا با آموزشی که به دیگران می دهید بر اطلاعات و علم خودتان هم افزوده خواهد شد.
خب حالا چگونه در دنیای پر رقابت امروز باید به مقوله آموزش وارد شوید و بتوانید از دیگران پیشی بگیرید؟
پیشنهاد ما به شما این است که یک وب سایت طراحی کنید و آموزش های خود را از طریق آن به دانش آموزان خود ارئه دهید.

پوسته وردپرس موسسه آموزشی

پوسته وردپرس موسسه آموزشی

بله به همین راحتی! با طراحی یک وب سایت خوب و حرفه ای در زمینه آموزش در بسیاری از هزینه هایی که باید برای آموزش به صورت حضوری بپردازید صرفه جویی خواهید کرد. شما تنها با پرداخت هزینه هاست دامین و هزینه قالب وردپرس آموزشی صاحب سایت خود خواهید شد و سپس محتوای علمی خود را روی آن منتشر خواهید کرد. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت پوسته وردپرس موسسه آموزشی که انتخاب می کنید باید شامل چه مواردی باشد تا بتوانید در کسب و کار خود موفق باشید.
در موارد زیر امکاناتی که یک قالب وردپرس موسسه آموزشی باید داشته باشد را برای شما برمیشمرم:
1- ظاهر جذاب و حرفه ای:
همیشه اولین چیزی که مخاطب با آن ارتباط برقرار می کند ظاهر است. معمولا یادگیری و مورد آموزش واقع شدن حتی برای افرادی که داوطلبانه می خواهند آموزش ببینند کاری کسل کننده است. ظاهر پوسته وردپرس موسسه آموزشی باید به گونه ای طراحی شود که این کسالت را از بین برده و کشش و جذبه برای افراد ایجاد کند.
2- امکان ایجاد پرتال:
پوسته وردپرس آموزشی حتما باید دارای امکان ایجاد پرتال چه برای اساتید و چه برای دانش آموزان داشته باشد. با استفاده از چنین ویژگی قادر خواهید بود اطلاعاتی که نیاز دارید درباره هر کدام از شاگردان نگه دارید را تفکیک کنید.
3- امکان چت و برقراری ارتباط:
ارتباطات در آموزش حرف اول را می زند. حتما در پوسته وردپرس برای موسسه آموزشی خود امکان چت آنلاین را فعال کنید. همچنین بهتر است از فرم هایی استفاده کنید که ایمیل و اطلاعات افرادی که وارد سایت شما می شوند را دریافت کنید تا در مواقعی که پکیج آموزشی یا خدمتی جدید را ارائه دادید آن ها را در جریان قرار دهید.
4- قالب سازگار با ووکامرس:
برای فروش دوره های آموزشی که به صورت ویدئو ای یا صوتی و یا نوشتاری تهیه کرده اید نیاز به وجود یک فروشگاه در قالب وردپرس موسسه آموزشیتان دارید.
5- امنیت بالا:
هیچ اطلاعاتی نباید از سایت شما بیرون برود. بنابراین انتخاب یک قالب دارای امنیت بالا هم به خودتان کمک می کند و هم به کاربرانتان.
6: پشتیبانی:
مطمئن شوید که یک شرکت طراحی سایت معتبر پشت قالب های شماست و خدمات به روز ارائه می دهد. چنان چه قالبی تهیه کنید که پشتیبانی خوبی نداشته باشد می توانم به شما بگویم یک قالب یکبار مصرف تهیه کرده اید. پس پیش از خرید یک قالب با بخش پشتیبانی تماس گرفته و از نحوه ارائه خدمات و به روزرسانی های آتی مطلع شوید.
بسیار خرسند خواهیم شد اگر بتوانیم خدمات بی نظیر خود را به شما ارائه دهیم و با رشد مجموعه آموزشی شما به خود نیز افتخار کنیم.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112