02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی سایت وردپرسی برای مطب یک پزشک

این روزها دنیا دنیای اینترنت و ارتباطات و رقابت است. هرکس دارای هر شغلی که هست هرچه سریعتر خود را وارد دنیای آن لاین کند با سرعت بیشتری به سمت موفقیت گام خواهد برداشت. در دنیای امروز داشتن یک سایت برای هر شغل و حرفه ای امری ضروری و جا افتاده به حساب می آید. بسیاری از مردم به دلیل کمبود وقت و یا کمبود بودجه زمانی که دچار عارضه ای می شوند اولین کاری که انجام می دهند جست و جو در اینترنت در خصوص بیماری است. پزشکی را می شناسم که می گوید مدتهاست بیماری را سراغ ندارم که پیش از مراجعه به من (پزشک) در مورد بیماری خود گوگل نکرده باشد و حتی راه های درمانی مختلف را پیدا نکرده باشد. با این اوصاف ببینید که طراحی سایت پزشکی با قالب وردپرس پزشکی چقدر می تواند برای یک جامعه مفید باشد و برای یک پزشک درآمدزا.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

با طراحی یک سایت پزشکی که یک پزشک معتبر و شایسته در آن مشاوره می دهد و روی محتوای منتشر شده در آن نظارت دارد کمک بزرگی شده است به افرادی که برای یافتن درمان به وب سایت هایی غیرتخصصی مراجعه می کنند.

یک پزشک می تواند با طراحی سایت پزشکی با قالب وردپرس به سرعت مطب آنلاین خود را راه اندازی کند. در این مطب مجازی پزشک می تواند با بیمار خود ارتباط برقرار کند. پرونده های آنان را دریافت کند و اطلاعات پزشکی آن ها که توسط بیمار به روز می شوند را به صورت دوره ای چک کند و همچنین اطلاعاتی در قالب مقاله ، عکس و فیلم را در اختیار آنان بگذارد و ارتباط موثرتر و نزدیک تری با بیماران داشته باشد.

امکاناتی که در طراحی سایت پزشکی باید در نظر گرفته شود:

امکاناتی که یک قالب وردپرس پزشکی باید داشته باشد:

گالری تصاویر

امکان ایجاد پروفایل برای بیماران و پزشمک

بخشی که در آن کتاب ها و مجلات پزشکی قرار بگیرند

نمایش دادن محل مطب روی نقشه گوگل مپ

امکان نوبت دهی آنلاین

بخش تماس با ما و نمایش اطلاعات ارتباطی

بخش گالری فیلم از معالجات و جراحی های پزشکی

بخش معرفی خدمات


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112