کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آیتم های ضروری در طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه : هنر نزد ایرانیان است و بس! این جمله نشان می دهد که از دیرباز هنر ایرانیان زبان زد بوده و از جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار بود است. در ادوار مختلف هنر دستخوش تغییراتی شده است و در عصر حاضر هنر ایرانیان با تکنولوژی در آمیخته و موجب به وجود آمدن آثاری بی نظیر شده است. امروزه پرطرفدارترین هنر در کشور ما هنر هنر عکس و عکاسی است. می توان گفت هنر عکاسی حاصل آمیزش تکنولوژی با هنر است. از دوربین هایی به روز و پیشرفته گرفته تا ادیت هایی که به وسیله ی نرم افزارهای مربوطه روی عکس ها انجام می شود و طراحی سایت آتلیه که به منظور ارائه هنر به همگان انجام می شود همه نشان دهنده این است که هنر عکاسی هنری به روز است.

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

عکاسی هنریست که نتیجه آن در دسترس عموم قرار بگیرد و مردم با مشاهده آن لذت ببرند نشان دادن هنر عکاسی در این دنیای بزرگ به قشر زیادی از مردم در مدت زمان کم فقط با یک کار می تواند اتفاق بیفتد آن هم طراحی وب سایت برای آتلیه می باشد.

با طراحی سایت آتلیه به آسانی می توانید هنر خود را دراسرع وقت به نمایش عموم مردم در بیاورید و باعث جلب توجه مشتری هایتان و رونق حرفه ی کاری خودتان شوید. در این مقاله نکات ضروری که در طراحی یک وب سایت آتلیه باید رعایت شود را ذکر می کنیم.  لازم به ذکر است که قالب وردپرس آتلیه که همکنون در وب سایت کیانتم آماده فروش است تمام آیتم های ضروری برای طراحی سایت آتلیه را شامل می شود.

نکات ضروری برای طراحی سایت آتلیه هنرمندانه:

۱-امکان نمایش آنلاین گالری تصاویر از نمونه کارهای آتلیه

۲-دسته بندی فعالیت های آتلیه و زمینه عکاسی

مثلا بسیار از آتلیه به صورت اختصاصی روی عکاسی کودک و یا عکاسی صنعتی کار می کنند.

۳- نمایش تعرفه ها و ارائه کاتالوگ ها به صورت آنلاین

۴- نمایش رزومه کاری و شرح مختصر فعالیت ها جهت جلب اعتماد مخاطب

۵-امکان پرداخت آنلاین و رزرو پکیج

۶-نمایش اطلاعات ارتباطی و آدرس دقیق روی گوگل مپ

۷- و سایر امکانات نظیر صفحه مقالات و منو جذاب و کاربرپسند وسئو و…..

در قالب وردپرس آتلیه تمامی این امکانات از پیش طراحی شده است اما هم چنان ما پذیرای ایده های هنرمندانه عکاسان هستیم و تغییرات را به صورت اختصاصی رو قالب های خود اعمال می کنیم. به این طریق می توانید برای طراحی سایت آتلیه خود برنامه ریزی کرده و در کوتاهترین زمان صاحب وب سایت شوید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112