02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آیا قالب وردپرس را به روز رسانی کنیم؟

آیا قالب وردپرس را به روز رسانی کنیم ؟ بدون تردید یکی از مهم ترین بخش های فعالیت در فضای مجازی، به روزرسانی و آپدیت ابزار فعالیت است. مشخصا بحث امنیت، کارایی و رقابت از مهم ترین علت های درخواست به روزرسانی ابزار ارتباط جمعی را تشکیل میدهد. در این میان سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز از این قائده مستثنی نبوده و ادمین های این سیستم نیز به دنبال به روزرسانی طی بازه های زمانی مشخصی هستند.
قالب یا پوسته وردپرس به خصوص از نوع شرکتی (قالب وردپرس شرکتی) با ایجاد تغییر در بخشی از فضای مجازی، باید ویرایشهای خاصی در جهت تطبیق با این تغیر به خود بگیرد. درواقع بخش اصلی سیستم وردپرس یعنی قالب وردپرس که امروزه محبوبیت فراوانی دارد، نیاز به بروزرسانی داشته و در این مقاله میخواهیم نکاتی را در این خصوص یاد آور شویم.

آیا قالب وردپرس را به روز رسانی کنیم؟

آیا قالب وردپرس را به روز رسانی کنیم؟

امنیت قالب وردپرس
البته منظور ما از قالب وردپرس در این مطلب قالب وردپرسی است که توسط طراح حرفه ای ساخته شده و مسلما قالب های رایگان دانلودی و بی کیفیت جایگاهی در این بین ندارند. بدون شک برخی از باگ‌های امنیتی در طی کارکرد قالب وردپرس خود را نشان داده و همچنین برخی بدافزار‌ها ور روش‌های هک نیز در طی سال شناسایی می‌شوند. از این رو قالب وردپرس باید در صورت لزوم بروزرسانی شود.
کارایی قالب وردپرس
راه اندازی سایت شما به هر منظوری که انجام گرفته باشد، کارایی و عمل کرد آن از نظر رقابتی و توانایی کسب بازخورد مناسب اولین ویژگی مورد نظر شما است. سوالی که مطرح می شود آیا بروزرسانی قالب وردپرس درکارایی و عملکرد آن نیز موثر است و بروزرسانی آن الزامیست؟
بله موثر است اما میزان این تاثیر بستگی به نوع تغیرات در آن بازه زمانی داشته و الزامی بودن آن در صورتی است که با عدم بروزرسانی قالب وردپرس، کاربران سایت یا ادمین با مشکلات امنیتی یا نمایشی مواجه شوند. برای مثال شرایطی را در نظر بگیرید که شبکه اجتماعی جدیدی به بازار آمده باشد و بین کاربران محبوبیت زیادی کسب کند. در این صورت با بروزرسانی قالب وردپرس می‌توانید این شبکه اجتماعی را به درگاه های ارتباطی خود اضافه نمایید.

بروزرسانی قالب شرکتی وردپرس چگونه انجام میشود؟
در خصوص بروزرسانی قالب های شرکتی وردپرس باید این نکته را در نظر بگیرید که قالب از مجموعه معتبر داخلی تهیه شده باشد. مسلما نسخه بروزرسانی شده قالب وردپرس شرکتی تنها توسط خود مجموعه طراح ارائه شده و فقط از این طریق قابل انجام است. بنابراین برای خرید قالب وردپرس این نکته را در نظر داشته باشید که فروشگاه قالب شما را از بروزرسانی مطلع سازد. خوشبختانه تمام قالب‌های شرکتی کیان تم این ویژگی را داشته و در صورت نیاز به بروزرسانی اینکار توسط تیم پشتیبانی برای شما انجام خواهد شد.

جهت خرید قالب وردپرس شرکتی و یا مشاوره در رابطه با خرید قالب شرکتی وردپرس از فروشگاه قالب وردپرس ایرانی کیان تم به صفحه اصلی فروشگاه قالب وردپرس کیان تم مراجعه کنید

https://kiantheme.com


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112